Ana Sayfa Ordu Gündem Başbakan Yıldırım Ordu’da Halka Seslendi

Başbakan Yıldırım Ordu’da Halka Seslendi

0

AK Parti Genel Başkanvekili ve Başbakan Binali Yıldırım,  Altınordu İlçesi’nde halka hitap etti Büyükşehir Belediyesi’ne ziyaret gerçekleştirdi.

Giresun mitinginden sonra Ordu’ya gelen Başbakan Binali Yıldırım Büyükşehir Belediyesi önündeki 15 Temmuz Demokrasi Meydanında halka hitap etti.

Ordu’nun her zaman AK Parti ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’a sahip çıktığını belirtenYıldırım, cumhurbaşkanlığı seçiminde Ordu’nun yüzde 67 destek verdiğini söyledi.

Genel politikalar üzerine açıklamalar yapan Yıldırım, 40 yıllık hayal olan Ordu-Giresun Havalimanı’nı denizin üzerine yaptıklarını söyledi.

Başbakan Yıldırım“Havaalanımıza yıllık 1 milyon 200 bin yolcu geliyor. Biz bu havaalanını yapacağız dediğimizde bizimle alay ettiler. AK Parti söz verdi mi yapar. Yapamayacağı hiçbir sözü vermez. Bizim diğerlerinden farkımız bu. Şimdi Ordu’ya yakışır, güzel bir stadyum yapıyoruz. Mevcut stadyumu da yıkıyoruz, yerine millet bahçesi yapıyoruz. 29 aile sağlığı merkezi açtık. Karadeniz-Akdeniz yolunun çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Ordu Akkuş üzerinden Akdeniz’e kadar bir otoyol inşa ediyoruz. Bu yolla Ordu, İç Anadolu ve Akdeniz’in açılan kapısı olacak. Çünkü biz daima halka hizmetin hakka hizmet olduğuna inanmış bir partiyiz. Bu yola baş koymuşuz. Biz vatandaşımızın yüzünün gülmesi için siyaset yapıyoruz. Aklımızda milletimiz, gönlümüzde Türkiye var.”dedi.

Yıldırım konuşmasından sonra AK Parti Milletvekilli adaylarıyla birlikte halkı selamladı.

Ordu Büyükşehir Belediyesi’ni de ziyaret eden Başbakan daha sonra İftar programına katılmak üzere Ünye’ye hareket etti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen Adınızı Buraya Giriniz