2022 Presidents Cup Skorları, Sonuçlar: Canlı Yayın, Puan Durumu, Golf Güncellemeleri, Perşembe İlk Gün Programı

2022 Başkanlar Kupası burada. Yıllarca süren oyuncu-lig uyum tartışmalarından, kaptanların kadro sıralamasından ve gelecekte olayı canlandırmak için ne yapılması gerektiğiyle ilgili konuşmalardan sonra, gerçekten golf oynamanın zamanı geldi. Birçoğu Amerika Birleşik Devletleri’nin patlayacağını tahmin etse de, takım golfünün bu seviyedeki büyüsü, uzun zamandır hiç olmadığı kadar yakın hissetmesidir.

ABD tarafının uluslararası takımı tamamen elden geçirdiği 2017’de öyle değil, ancak büyük hitler, genç yıldızlar ve dünyaya karşı bize bir tavırla, en azından ilginç bir Başkanlık Kupası olacak. Pazar günkü tekli maçların çoğunda. Etkinliğin nereye döndüğünü arıyorsanız, Birinci Gün’den başka bir yere bakmayın. Amerika Birleşik Devletleri, son 15 yılın dördünde uluslararası ekibe sahip oldu ve zararlarının çoğunu bu özel formatta verdi. Tekrar olursa – ki olmayacağına inanmak için hiçbir sebep yok – kırmızı, beyaz ve mavi yarışıyor olabilir.

2022 Cumhurbaşkanlığı Kupası Skorları, Sonuçları

1. Gün — Dört

1

Patrick Cantlay ve Sander Schaffel

3’E KADAR 9

Adam Scott ve Hideki Matsuyama

2

Jordan Spieth ve Justin Thomas

2’YE KADAR 8

Corey Connors ve Sungjae Im

3

Cameron Young ve Colin Morikawa

1 KADAR 7

KH Lee ve Tom Kim

4

Sam Burns ve Scotty Scheffler

2’YE KADAR 6

Cameron Davies ve Si Woo Kim

5 Tony Finau ve Max Homa 1 KADAR 5 Mito Pereira ve Taylor Pendrith

CBS Sports, Başkanlar Kupası’nın ilk gününden en son haberlerle bu hikayeyi güncellerken sonuna kadar yanınızda olacak. Canlı skorlar, güncellemeler ve öne çıkanlar için burayı kilitli tutun.

READ  Bugün egzersiz yapamama nedenlerimin tamamen geçerli bir listesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.