48 saatlik bir fırtına, İkiz Şehirleri 6-10 inç karla terk edebilir

Minneapolis — Yeni Yıla sakin bir başlangıç ​​yaptıktan sonra, son dört hafta içinde iki günden fazla süren üçüncü büyük fırtınamıza atladık.

Ulusal Hava Durumu Servisi, birkaç güney-orta Minnesota ilçesi için bir kar fırtınası uyarısı yayınladı. Twin Cities dahil olmak üzere Minnesota’nın çoğu, bir kış fırtınası uyarısı altında.

İlişkili: Minnesota Okulu Kapanışları ve Gecikmeler

Pazartesi gecesi güney metrosunda ve güneyde hafif kar yağmaya başladı ve gece boyunca devam edecek, ancak Salı sabahına kadar kuzeye doğru fazla yol almayacak.

flfqkh8waaapfsj.jpg

CBS


Salı metroda en fazla 32 derece ile en sıcak gün olacak. Ancak yağışın evreleriyle oynayacağı ve biraz ıslak, yoğun kar üreteceği için sorunlu olacaktır.

Salı sabahı ile öğleden sonra arası yoğun kar yağışı gelişecek. Akşam bir durgunluktan önce saatte 1 ila 2 inçlik oranlar görüldü. Rüzgar da 10-15 mph olacak ve bu da biraz kar getirecek.

Salı akşamı daha hafif bantlar hakim olacak ve metro Perşembe günü erken saatlere kadar hafif kar görecek ve gündüz en yüksek seviyeleri 20’li yaşların ortalarına kadar düşecek.

Metronun Perşembe gününe kadar 6-10 inç birikmesi beklenirken, metronun kuzey ve batı kısımları daha fazlasını görebilir. Minnesota’nın güneybatısındaki bazı kısımlar bir metreden fazla kar alabilir.

Cuma gününün en yüksek seviyeleri metro boyunca yirmili yaşlarda olacak, ancak çalışma haftasını başlatmak için hafta sonu 20’lerin üzerinde yavaş bir ısınmaya başlayacağız.

READ  3. çeyrekte yeniden kurulduktan sonra hazır Boston Celtics, Golden State Warriors'ı NBA Finalinin 3. maçını kazanmaya kilitledi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.