49ers, Mart ayında Jimmy Garoppolo’yu takas etmeyi kabul etti

ABD BUGÜN Spor

Geçen hafta Washington post Adam Schefter’in futbolu takip eden dünyaya sunulan bir profili Sosis yapım sürecinin içine bir bakış NFL kepçelerine gelince. Çarşamba, Schefter Bize bitmiş bir sosis gösterdi.

20 Temmuz Çarşamba günü Schefter’i tweetledi: “49ers Resmi olarak sunuldu Jimmy GaroppoloKaynaklar, Win’in ajanları Dan Yee ve Carter Chow’un takası temizlediğini söyledi.

NBC Sports Bay Area’dan Matt Maiocco 28 Mart’ta şunları yazdı: “49ers Garoppolo ve temsilciliği takası yapmak için temizlendi, [G.M. John] dedi Lynch.

Bu nedenle, bugünün haberleri temel olarak ekibin zaten ifade ettiği bir şeyi yineliyor. Neredeyse dört ay önce.

Peki burada neler oluyor? Tahminime göre, Schefter’in herhangi bir kepçe için hattın önünde olmasını sağlamak için meşgul olduğu bir başka kayırmacılık örneği. Schefter, sosyal medya reklam panosuna bir değil iki ajanın isminin eklendiği 9.6 milyon takipçisine eski haberleri yeni olarak göstererek, Yee ve Chow’a yalnızca ücretsiz tanıtım değil, aynı zamanda yeniden canlandırılmış bir çaba verdi. Ticaret piyasası bugüne kadar katatonik.

Schefter’in açıklaması/iyiliği kesinlikle NFL Media’dan Ian Rapoport’un Salı günü Garoppolo’nun Ağustos ortasına kadar tamamen aklanmasının beklendiği yorumu ve bu zaman çizelgesine ilişkin yorumumuz tarafından körüklendi. Hem 49ers’ı hem de Garoppolo’yu boşver. Schefter tweetine şunları ekledi: “Garoppolo, takım başına antrenmana başlama izni aldı; 49ers’ın bu yaz onunla hala temkinli olması bekleniyor.

Eğitimli olmak ile tamamen açık olmak arasında bir fark vardır. Görünüşe göre Yee ve Chow, Schefter’in sitesi aracılığıyla Garoppolo’nun daha sonra değil, şimdi ticarete açık olduğunu herkese açıklamak istedi.

Ama anladı. Ve kimse onun için bir oyun yapmadı.

Çok iyi. Garoppolo’nun şu an bulunduğu yerde antrenman yapmasına izin verildi. İyi şanslar. Browns, Panthers’tan beşinci tur seçimi aldı fırıncı mayfield, yeni ekibinden sadece 5 milyon dolar alıyor. 49ers, Garoppolo’dan bir ucube dışında hiçbir şey bekleyemez oyuncak köprü suyu Yaralanma türü?

READ  Gürcistan vs. MISSOURI SKOR, TAKASLAR: 1 No'lu Dawgs'ın geç touchdown'larla başarısız tekliften kaçmasıyla ilgili endişeler ortaya çıkıyor.

Ne olursa olsun, Schefter üzerine düşeni yaptı. Garoppolo için var olmayan bir ticaret piyasası yaratmak için son bir çabayla bazı eski haberlerin tozunu aldı. Garoppolo bir sonraki hamlesini yaptığında (ve/veya Yee veya Chow’un diğer müşterileri hakkında herhangi bir haber varsa), duyurulmadan beş dakika önce kimin tweetleyeceği konusunda beş tahmine ihtiyacınız yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.