49ers vs. Chargers Skoru: Canlı Güncellemeler, Oyun İstatistikleri, Öne Çıkanlar, ‘Sunday Night Football’ ile ilgili analizler

Los Angeles Chargers San Francisco 49ers’ı almak için kuzeye giderken Sunday Night Football’un 10. Hafta baskısında canlı yayındayız.

Her iki takım da 9. Haftadan dönüyor, ancak yalnızca bir takımın hücum beceri seviyesi takımı tam güçte. 49ers, DeBeau Samuel ve Christian McCaffrey’i, McCaffrey’in takımla ilk maçında yarı zamanlı bir oyuncu olması ve Samuel’in 8. Haftada sakatlanmasından bu yana ilk kez tam zamanlı kadroda olacak. Bu arada Chargers, hem Keenan Allen hem de Mike Williams olmadan olacak ve Justin Herbert, Josh Palmer, Gerald Everett ve DeAndre Carter ile dışarıda en iyi seçenekleri olarak kalacak. 49ers’ın (Chargers gibi) savunmada hala bazı sakatlık sorunları var, ancak Eric Armstead bu maça çıkmadı ve Jason Verrett tekrar yaralı yedekte kaldı.

Bu takımlardan hangisi sezonun ikinci yarısına daha iyi başlayacak? Yakında öğreneceğiz. Bu arada, sizi istatistikler, skorlar ve öne çıkanlar ile güncel tuttuğumuz için, akşam boyunca canlı blogumuza kilitli tutun.

nasıl görülür

Tarih: 13 Kasım Pazar | Zaman: 20:20 ET
Konum: Levi’s Stadyumu (Santa Clara, Kaliforniya)
TELEVİZYON: Tilki | Aktarım: fuboTV (Bedavaya deneyin)
Takip et: CBS Spor Uygulaması
çelişkiler: 49ers -7, O/U 45.5 (Oranlar Caesars Sportsbook’un izniyle)

READ  Philadelphia 2026 FIFA Dünya Kupası için Ev Sahibi Şehir Seçildi - CBS Philly

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.