Alabama – Kansas State skoru: canlı güncellemeler, kolej futbol skorları, Sugar Bowl 2022 kapsamı, özetleri

New Orleans’taki Sugar Bowl’un ilk çeyreğinin sonunda, hayır. 9 Kansas Eyaleti, 5 Numaralı Alabama karşısında 10-7 önde. Wildcats, Crimson Tides savunmasına karşı 100 yarda platoyu çoktan sildi ve Deuce Van tarafından yapılan 88 yarda golü kırdı.

Kansas Eyaleti, topu Alabama’nın savunmasına karşı 172 yarda ve oyun başına 9,1 yarda hareket ettirdi. Wildcats, oyun kurucu Will Howard Alabama tarafından bloke edilmiş bir atışta vurulmasaydı daha fazla olabilirdi. Üç farklı Kansas Eyaleti alıcısının birden çok sinyali var.

Alabama, oyun kurucu Bryce Young’ın Isaiah Bond’a 6 yarda touchdown da dahil olmak üzere üçüncü düşüşlerde yaptığı çarpıcı atışların ardından sahaya inmeyi başardı. Crimson Tide eksi 6 yarda Büyük 12 cephesine doğru koşuyor. Koşu geri Jahmir Gibbs ve Jace McClellan, beş atışta beş yarda birleşti.

Alabama ve Kansas Eyaleti sahada birbirlerine karşı hiç oynamadı. The Tide, Sugar Bowl’da CFP dışı bir oyun olarak en son 2014’te Trevor Knight’ın Oklahoma takımına yenildiklerinde oynadı. Bu, Kansas Eyaletinin Sugar Bowl’da ilk kez oynaması. Maçın canlı güncellemeleri, analizleri ve önemli anları için, CBS Sports’ta kilitli tutun.

READ  FBI, Biden'ın evini aradı ve sınıflandırılmış olarak işaretlenmiş eşyalar buldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.