Bankman-Fried, Bahamalar’daki bir mahkeme salonunda hapis cezalarıyla mücadele ediyor

NASSAU, 13 Aralık (Reuters) – Kripto firmasının çöküşünden bu yana Sam Bankman-Fried’in ilk kez halk huzuruna çıkması için bloke yollar, bir mahkeme salonu ve daha fazla gecikme.

Altı saat süren Bahamalar mahkeme salonundaki duruşmada Bankman-Fried, Amerika Birleşik Devletleri’ne iade edilmek için mücadele etmek için kefalet talebinde bulunurken her zamanki tişörtü yerine bir takım elbise giymişti. Amerika.

Bir zamanlar Forbes tarafından 26,5 milyar dolar değerinde olan kripto kralı için şaşırtıcı bir düşüş.

Bankman-Fried, iade duruşması hakkından feragat etmek isteyip istemediği sorulduğunda, “Vazgeçmiyorum,” dedi.

Bu, savcıların süreci tartıştığı bir duruşmada ender görülen bir yorumdu. Başka bir yorumda Bankman-Fried, tutuklandığı geceyi “heyecan verici” olarak nitelendirdi.

Şirketinin çöküşünden bu yana birçok medya röportajı veren, ancak kamuoyunda geniş çapta görünmeyen Bankman-Fried’in ortaya çıkmasıyla ilgili beklenti yüksekti.

Bankman-Fried, ana girişten mahkemeye kadar eşlik edildi ve fotoğrafçılar ve muhabirler çekim için akın etti.

Bahamalar Baş Yargıcı JoyAnn Ferguson-Pratt, bir keresinde savunma avukatının yasayı açıklarken “Dün doğmadım” diye alay ederek, mahkeme salonunu sık sık kahkahalara boğan komik yanlar sağladı.

Ferguson-Pratt, sanığın soyadını defalarca unutmanın kahkahalara yol açtığını söyledi.

“Samuel,” dedi sözünü kesmeden önce, ona “Bankman-Fried” adlı bir zamanların milyarder kripto kralı olduğunu hatırlattı.

Güneş pencerelerden içeri sızarken, mahkeme salonundaki insanlar tropik sıcağında serinlemek için yelpazelendi.

Duruşma, biri mahkemenin kefaletle serbest bırakma yetkisini görüşmek üzere, diğeri ise öğleden sonra olmak üzere iki kez ertelendi.

Ayrıca Bankmann-Freud’un depresyon, uykusuzluk ve dikkat eksikliği bozukluğu gibi durumlar için reçetesinin ayrıntılı bir tartışmasını içerir.

Yargılamanın başlangıcında, Bankman-Fried’den yetişkin depresyonunu tedavi etmek için kullanılan Emsham yamasını değiştirmesi istendi. İlaç alması için kısa süreliğine mahkeme salonundan ayrılması istendi.

READ  BUFFALO SNOW: Tarihi bir kar fırtınasının en kötüsü Batı New York'u vuracak

Bankman-Fried, tutuklandığında yanında uyuşturucu olmadığını itiraf etti ve bunun “çılgın bir gece” olduğunu söyledi.

Ebeveynleri Joseph Bankman ve Barbara Fried, zaman zaman iddia makamının onu bir kaçma riski olarak tanımlayan argümanlarından hayal kırıklığına uğramış görünüyordu.

Bankman-Fried’in savunma avukatı, Bankman-Fried’in işinin iflas etmesinden sonra ülkeyi terk etmeye çalışmadan Bahamalar’da birkaç hafta kaldığını belirtti.

Duruşmanın sonunda başını eğdi ve anne babasına sarıldı. Onu götürmek için mahkemenin dışında bir minibüs bekliyordu.

NASA’dan Jared Hicks ve Miami’den Brian Ellsworth tarafından yapılan raporlama; Kurgu: Megan Davies, Nolene Walter ve Sam Holmes

Standartlarımız: Thomson Reuters Güven İlkeleri.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.