Billy Bush, Kendall Jenner Hakkında Cinsiyetçi Yorumlarda Bulundu – Son Tarih

Yıllar sonra Donald Trump ile yaptığı rezil garip konuşma için Hollywood’a Yaklaşın, Billy Bush hakkında cinsel içerikli yorumlar yaparken kameralara yakalandı Kendall Jenner Yakın zamanda yapılan bir kayıt sırasında .

Günlük Canavar Cuma günü bildirildi Ses 31 Ekim’den itibaren kullanılabilir Ek olarak Bush’un çalışanlarla Jenner hakkında şakalaştığı bir yerin kaydı Oyuncak Hikayesi-İlham Veren Cadılar Bayramı Kostümü. Birine karakterinin adını sorduktan ve kovboy kız Jessie gibi giyindiği söylendikten sonra şöyle diyor: “Kendall, Jessie olarak gidiyor ve bana güvenin, bir sürü ağaç vardı.”

Yorum, Cadılar Bayramı’nda yayınlanan bölüme girmedi. Aynı zamanda Ek olarak Sunucu, Jenner’ın son bölümdeki kıyafeti hakkında yorum yaptı ve “İzlemesi zor olacak. Oyuncak Hikayesi Yine aynı şekilde.”

Warner Bros. Television’ın yapım bölümü Telepictures sözcüsü Deadline’a yaptığı açıklamada, şunları söyledi: Ek olarakşunları söyledi: “Eğlence endüstrisindeki birçok prodüksiyon biçimi gibi, dizinin yaratıcı süreci de farklı şakalar ve şakalar denemek için esneklik sağlıyor. Nihayetinde, yayında yayınlanamayacak kadar kaba fikirler de dahil olmak üzere bazı materyaller montaj odasının zeminine düşüyor. televizyon.”

Bu, Push’un benzer bir durumda kasete ilk kaydedilişi değil. 2016 başkanlık seçimlerine giden haftalarda Bush, NBC’de bir sunucuydu. Bugün, ses kesildi Bush ile – sızıntı sırasında GOP başkan adayı olan – kadınları el yordamıyla taciz etme hakkında 2005 yılında yapılan bir konuşmadan.

Kayıtta Trump, “Bekleyemiyorum bile. Bir yıldız olduğunda, [women] bırak sen yap Herşeyi yapabilirsin. Yumruklarından tut.” Çalışan Busch Hollywood’a Yaklaşın Görüşme sırasında, “Ne istiyorsun?” diye yanıtladığınız duyulabilir.

Bush askıya alındı Bugün Sonunda bir ses sızıntısının ardından kaldırıldı. Olaydan kısa bir süre sonra özür dileyerek, “Tabii ki utanıyorum, utanıyorum. Bu bir mazeret değil ama 11 yıl önceydi – daha gençtim, daha az olgundum ve oyunda aptal gibi davranıyordum. çok üzgünüm” diye ekledi. Ek olarak 2019’da

READ  Fed, Apple, Tesla, Cloud hisse senetlerinden piyasa rallisi; şimdi ne yapmalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.