Dow Jones, önemli ekonomik verilerin ardından yükseldi; Meta-disfonksiyonlar %24; Apple kazancından önce satıyor

Dow Jones sanayi ortalaması, önemli ekonomik verilerin ardından Perşembe sabahı yükseldi Meta platformlar (Meta) %24’ü engelli ve hizalama teknolojisi (ALGN) Gelir sonuçlarının %15’i bilinçsizdi. Apple’ın kazancı piyasa kapandıktan sonra ortaya çıkacak.
XMeta Açıklanan üçüncü çeyrek sonuçları Kazançlar Çarşamba günü geç saatlerde tahminleri kaçırdı, ancak kazançları biraz aştı. Şirket, 27,7 milyar dolarlık gelir üzerinden hisse başına 1,64 dolarlık düzeltilmiş kazanç bildirdi. FactSet’e göre analistler, hisse başına 1,90 dolarlık Meta kazanç üzerinden 27,4 milyar dolarlık kazanç bekliyorlardı. Hisseler, Şubat 2016’dan bu yana en düşük seviyesi olan 99’un altında işlem gördü.

Invisalign diş tellerinin üreticisi Align, Çarşamba günü geç saatlerde hem gelirlerinde hem de kazançlarında büyük kayıplar olduğunu duyurdu.

Bu arada, ABD GSYİH veya gayri safi yurtiçi hasıla üçüncü çeyrekte %2,6 artarak ikinci çeyrekteki %0,6’lık düşüşten %2,3’lük tahminlerin üzerine çıktı. İşsizlik başvuruları da ilk kez yayınlandı. Talepler, önceki hafta tahminlerin biraz altında 217.000 ve 214.000’e yükseldi.

Bugün Borsa: Caterpillar, McDonald’s, Merck Kazançları

Perşembe günü ortaya çıkan diğer önemli kazançlar Dow Jones hisseleriydi. tırtıl (KEDİ), McDonald’s (MCD) ve Merck (MRK), ile birlikte Ford Motoru (F), MasterCard (MA), O’Reilly Otomotiv (ORLY), Şimdi hizmet (Şimdi), Shopify (Dükkan) ve kurt hızı (Kurt)

Sabah ticaretinde CAT hissesi %7 yükselirken, McDonald’s yaklaşık %3 ve Merck %2.5 yükseldi. Ford hisseleri MasterCard %1,5 düşerken yaklaşık %2 düştü. O’Reilly hisseleri yaklaşık %4 artarken ServiceNow hisseleri %14 arttı. Shopify %13 yükselirken, WOLF hissesi erken işlemlerde %20 düştü.

Elektrikli araç bir dev tesla (D.S.L.A.Dow Jones teknik liderleri ise Perşembe sabahı bir kesir ticareti Elma (AAPL) ve Microsoft (MSFT) o zaman daha azdı Bugünkü borsa Açık.

özerk bölge (AZO), Kardinal sağlık (CAH), sıçan zambak (LLY) ve Teksas Yol Evi (TXRH) — ve ayrıca Dow Jones hissesi BirleşikSağlık Grubu (UNH) — satın almak ve izlemek için en iyi hisse senetleri arasındadır. Yeni bir borsa patlamasının, yatırımcıların izleme listelerini uygulamaları ve güncellemeleri için mükemmel bir zaman olduğunu unutmayın. Piramit tekniği.

READ  DHS bekçisi, Gizli Servis metinlerine yönelik soruşturmayı erteledi: Rapor

Genç mitingler, özellikle de ayı piyasalarıyla savaşanlar genellikle başarısız olur. Piramitleme, sermaye riskini en aza indirmek için kademeli olarak yeni stok seviyelerine geçme yöntemi sağlar.

Kardinal ve Texas Roadhouse IBD Lider Tablosu Hisseler. Birleşik Sağlık özellikli Bu haftaki Hisse Senedi Alım Bölgesi sütununda diğer üç kişiyle birlikte Harika stok fikirleri.

Dow Jones bugün: Hazine getirileri, petrol fiyatları

Perşembe günkü açılış zilinin ardından Dow Jones sanayi ortalaması %1,1 artarken, S&P 500 %0,1 düştü. Teknoloji ağırlıklı Nasdaq kompoziti sabah hareketinde %1 kaybetti ve Align ve Meta ticareti listenin en altında yer aldı.

ortada Borsada işlem gören fonlarNasdaq 100 izci Invesco QQQ Trust (QQQ) %1,4 artışla işlem gördü ve SPDR S&P 500 ETF (casusluk%0.4 düştü.

10 yıllık Hazine getirisi Perşembe sabahı %4.01’e düşerek bu haftanın kayıplarına katkıda bulundu. Pazartesi günü, 10 yıllık Hazine getirisi %4,23 ile Haziran 2008’den bu yana en yüksek seviyesi ile kapandı ve sonraki iki seansta düştü.

Bu arada, ABD petrol fiyatları Perşembe günü yükseldi ve Çarşamba günkü kazanımlarına katkıda bulundu. West Texas Intermediate vadeli işlemleri varil başına 88 doların üzerinde işlem gördü.

Borsa rallisi devam ediyor

Çarşamba günü, Dow Jones sanayi ortalaması yükseldi ve S&P 500 %0.7 düştü. Nasdaq kompoziti %2’den fazla satıldı edebiyat (Google) ve Microsoft, teknoloji ağırlıklı koda ağırlık verdi.

Çarşamba günü büyük resim “Kitaplarda belirgin bir kurumsal satış seansı ile, büyüme yatırımcıları en iyi kırılmaları almaya devam edebilir. Ancak, yıl boyunca birçok takip gününde görülen titrek hareket göz önüne alındığında, uzun vadeyi sınırlamak mantıklı. halka açık hisse senedi piyasasının %20 ila %40’ına ve üst düzey hisse senetlerine sahip bir portföyde.”

READ  Avrupa piyasaları kapanmaya açık, hisse senetleri, haberler, veriler ve kazançlar

Şimdi ders çalışmak için önemli bir zaman IBD’nin Büyük Resim sütunu. Cuma günkü kazanımların ardından yatırımcılar, gelecekteki kırılmalara atlamak için küratörlüğünde izleme listelerini çalıştırmak isteyecekler. Ancak tüm takipler işe yaramaz, bu nedenle yeni patlama kendini kanıtladıkça maruziyeti yavaş ve sistematik bir şekilde artırmak önemlidir.

Kontrol IBD stok listelerigibi IBD 50 Ve Bir satın alma bölgesine yakın hisse senetleriHisse senedi fikirleri için.


Şimdi İzlenecek Beş Dow Jones Hissesi


Dow Jones Hisse Senedi Alınacak ve İzlenecek: UnitedHealth

Sağlık şirketi UnitedHealth, kulpun 553.23’üne bir kupayla yaklaşıyor. Satın almak için nokta, Göre IBD MarketSmith model tanıma. STavşanlar, hisse senedinin son girişinden çekinerek Çarşamba günü %0.55 arttı.

UNH hissesi Perşembe sabahı düştü.


Curse’de İzlenecek En İyi 4 Büyüme HissesiRent borsa rallisi


Satın almak ve izlemek için en iyi hisse senetleri: AutoZone, Cardinal, Eli Lilly, Texas Roadhouse

Otomobil Parçaları Başkanı ve Günün son IBD hissesi Çarşamba günkü %0.7’lik düşüşe rağmen, AutoZone hala Cup Base’in 2.362.34 alış noktasının üzerinde alım aralığında. %5 Chase bölgesi 2,480,46’ya kadar çıkıyor. AutoZone hisseleri Perşembe günü %1.3 yükseldi.

IBD Lider Tablosu Stok Kardinal Sağlığı, kulplu kısa fincandan 71.22 girişinin üzerinde satın alma aralığının dışında. IBD MarketSmith Grafik analizi. Hisseler, düz bir tabanın 72.38 alış noktasının üzerinde. Kasım Gelir 4’te sabitlendi. CAH hisseleri Perşembe günü erken saatlerde %0,6 yükseldi.

IBD SwingTrader Hisseler Eli Lilly, Çarşamba günü %1.9 artışla satın alma limitini düz bazın 335.43 alış noktasının üzerine çıkardı. Hisseler Perşembe sabahı, Salı günkü kazanç raporu öncesinde %0.2 yükseldi.

Texas Roadhouse, Çarşamba günkü %0.7 kazanç sırasında düz bazın 95.52 alış noktasının üzerine çıktı. Hisse senedi, şirketin Perşembe günü geç saatlerde açıklayacağı kazanç sonuçları öncesinde %1.3 oranında değer kaybetti.

READ  21 Haziran Salı günü borsa başlamadan önce bilmeniz gereken 5 şey

IBD Live’daki mevcut borsa rallisinde önde gelen hisse senetlerini analiz ederken IBD uzmanlarına katılın


Tesla hissesi

Tesla hissesi Çarşamba günü %1 yükseldi ve Pazartesi günkü 52 haftanın en düşük seviyesinden sonra ikinci seansına yükseldi. Son kazançlarına rağmen, hisse senedi 52 haftanın en yüksek seviyesinden yaklaşık %46 oranında kapandı.

EV şirketinin hisseleri Perşembe sabahı %0.5 yükseldi.

Dow Jones Liderleri: Apple, Microsoft

ortada Dow Jones Hisse Senetleri, Apple hisseleri Çarşamba günü %2 satarak üç günlük bir galibiyet serisi yakaladı. Hisseler, izlenmesi gereken önemli bir seviye olan 50 günlük çizgisi civarında dirençte seyrediyor. Apple hisseleri, şirketin Perşembe günü geç saatlerde elde ettiği kazançların ardından %2.3 düştü.

Tüketici teknolojisi titanının 88,7 milyar dolarlık gelir üzerinden hisse başına 1,27 dolar kazanması bekleniyor.

Microsoft, kazanç sonuçlarının ardından Çarşamba günü %7,7 düştü. Hisseler hala 52 haftanın en düşük seviyesinin üzerinde ancak 50 günlük çizgisinde açık bir dirençle karşılaştı. Yazılım şirketi, 52 haftanın en yüksek seviyesinden yaklaşık %34 indirimde. Microsoft hisseleri Perşembe sabahı %1.7 düştü.

Scott Lehtonen’i Twitter’da takip etmeyi unutmayın @IBD_SLehtonen Büyüme stokları ve Dow Jones Endüstriyel Ortalaması hakkında daha fazla bilgi edinin.

Şunlar da hoşunuza gidebilir:

Satın almak ve izlemek için en iyi büyüme stokları

IBD’nin ETF Pazar Stratejisi ile piyasayı nasıl zamanlayacağınızı öğrenin

IBD Uzun Vadeli Liderler ile en iyi uzun vadeli yatırımları bulun

MarketSmith: Araştırma, çizelgeler, veriler ve eğitim tek bir yerde

Büyüme Hisse Senedi Nasıl Araştırılır: Bu IBD Aracı Neden En İyi Hisse Senetlerini Aramayı Kolaylaştırıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.