‘Endişelenme Sevgilim’ Venedik Film Festivali’ne geldi

Yaklaşan gerilim filmi için düzenlediği basın toplantısında, filmi yöneten ve destekleyici bir rol oynayan Wilde’a projenin yıldızı Florence Pugh hakkında sorular soruldu. Buck, “Toon: Part Two”nun çekimleri nedeniyle basın toplantısını kaçırdı, ancak Pazartesi gecesi yapılacak törende “Don’t Worry Darling”in galasına katılacak.

Wilde, “Floransa bir güçtür,” dedi. “‘Dune’ yapımda olmasına rağmen bu gece başarabildiği için çok minnettarız. Bir yönetmen olarak bir aktörü bir günlüğüne bile kaybetmenin ne kadar yıkıcı olabileceğini biliyorum, bu yüzden Denis’e çok minnettarım. Villeneuve (‘Dune: Part Two’ yönetmeni) bize yardım ettiği için çok minnettar ve bu gece onun çalışmalarını kutlayacağız.”

Wilde, “Onu kahramanımız olarak görmekten ne kadar onur duyduğumu anlatamam. Filmde harika biri.”

Yönetmene, Buck’la aralarının bozulduğu söylendi.

Wilde, “Bütün bitmeyen magazin dedikoduları ve oradaki tüm gürültü ile, demek istediğim, İnternet kendi kendini besliyor” dedi. “Katkı yapma ihtiyacı hissetmiyorum. Yeterince besleyici olduğunu düşünüyorum.”

Basın toplantısının moderatörü, bir muhabir Wilde’a başlangıçta Buck’ı oynaması planlanan aktör Shia LaBeouf hakkında bir soru sorduğunda konuşmayı başka yöne çevirdi ve soru şarkıcı ve aktör Harry Styles’a gitti, o da “Bence soru bu. yanıtladı.”

LaBeof kısa süre önce projeden atıldığına dair haberler üzerine geri adım attı. Bir rapora göre, oyunculara prova yapmak için yeterli zaman verilmediğini düşündüğü için filmi bıraktı. Çeşitlilik.

“Don’t Worry Darling”de Gemma Chan ve Chris Pine da rol alıyor.

çamaşırlar, Şu anda dünya turunda, ekrana gelecek planları soruldu. Şarkıcı, hayatını “gün be gün” “olduğu gibi” aldığını söyledi.

Styles, “Müzik yapmak çok kişisel bir şey ve performansın deneyimlerden edindiğiniz yönleri var, ancak bunların çoğu başka birini oynuyormuş gibi yapmaktır” dedi. “Benim için en eğlencelisi bu.”

READ  Iga Sviatech Fransa Açık'ı kazandı, Koko Kauf bayanlar finalinde üstün geldi

“Endişelenme Sevgilim”, CNN’in ana kuruluşu Warner Bros. Pictures tarafından dağıtılıyor. Film Pazartesi gecesi Venedik’te gösterime girdi ve 23 Eylül’de sinemalarda gösterime girdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.