Faturalar vs Titans skoru: Josh Allen, Buffalo patlamasının Tennessee’yi prime time’da yendiğini bildirdi

AFC ağır sikletlerinin savaşında, The faturalar Pazartesi gecesi, NFL’nin geri kalanına güçlü bir mesaj gönderirken bir nakavt verdi. Faturalar, konferanstaki en iyi takım olarak durumlarını güçlendirirken, konuk Titanları 41-7 yenerek 2-0’a taşındı.

Her üç aşamada da Bono için baskın bir performanstı. Assolist, oyunun dörtte üçünde 317 yard ve dört touchdown yapan oyun kurucu Josh Allen’dı. Topu dışarı fırlatan bir saha günü geçirdi ve 148 yard ve üç skor için 12 pas yakaladı. Geri koşan Titans yıldızı Derrick Henry, geceyi 25 yarda 13 taşıma ve bir golle bitirdi.

Her iki takım da açılış sürüşlerinde goller atarken, oyun yeterince rekabetçi başladı. Ancak bundan sonra Bono devraldı ve ikinci çeyrekte 10 cevapsız sayı atarak 17-7 öne geçti. Bono üçüncü çeyrekte 24 cevapsız sayı atarak oyunun yarışma aşamasını tamamladı. Bu sayılardan 17’si, Matt Milano’nun çeyreğin ikinci seçimini yaptıktan sonra çaylak Malik Willis tarafından kurtarılan Ryan Tanhill’e 43 yarda altı seçimi de dahil olmak üzere üç zorunlu top kaybından kaynaklandı.

Galibiyet, Bonoların AFC Doğu’daki Yunuslarla berabere kalmasına izin verdi. 0-2’de Tennessee, şu anda AFC Güney’de ikamet eden üç galibiyetsiz takımdan biri olduğu için iyi bir şirkette.

Yakında Pazartesi gecesi oynanacak maçın tamamını yayınlayacağız, ancak bu arada aksiyonu gerçek zamanlı olarak yeniden yaşamak için aşağıdaki canlı blogumuza göz atın.

READ  Yıldız Betelgeuse eşi benzeri görülmemiş bir büyük patlama yaşadı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.