FirstEnergy, müşterilerinden elektrik tasarrufu yapmalarını istiyor

**YUKARIDAKİ İLGİLİ VİDEO: Soğuk Isırmasının Belirtilerini Bilin ve Kendinizi Koruyun.**

Cleveland (WJW) – İlk enerji Bu tatil hafta sonu, sıcaklıklar düşerken enerji tasarrufu için yardım istiyor Ohio genelinde donma noktasının altında.

FirstEnergy yaptığı açıklamada, “Bölgenin elektrik şebekesi operatörü PJM Interconnection, müşterilerinden 25 Aralık sabah 10:00’a kadar elektrik tasarrufu için proaktif önlemler almalarını istiyor.” Ve insanlar bir araya toplanır.

FirstEnergy, konut sakinlerinin enerji kullanımlarını azaltmak için çalışmaması durumunda “gerekirse ek adımlar atılabileceğini” söylüyor.

Kesintileri önlemek için FirstEnergy, ev termostatlarının düşük sıcaklıklara ayarlanmasını, panjurların ve perdelerin kapatılmasını ve tatil lambaları da dahil olmak üzere gerekli olmayan elektrikli öğelerin kapatılmasını önerir. İnsanlardan bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve fırın gibi aletleri kullanmaktan kaçınmaları isteniyor.

AEP benzer tavsiyelerde bulundu, ancak raporlarında tatil ışıklarından özellikle bahsetmedi ve yalnızca “gerekli olmayan elektrik ışıklarını” kapatmayı söyledi.

Pazar sabahı itibariyle AEP’nin talebinin süresi doldu bir tweet.

Şirket, “Bunu birlikte başardık! PJM’nin müşterilerin elektrik kullanımını azaltma talebi gecikti. Ortak çabalarımız, elektriğin herkes için akmasını sağlayan farkı yarattı.”

Sorusu olanların araması rica olunur İlk enerji ve/veya AEP.

READ  Ukrayna'da tank taahhüdünün ardından Rus füzeleri 11 kişiyi öldürdü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.