Hollanda vs Arjantin özeti: Arjantin penaltılar, gol, goller, özetlerle kazandı | Katar Dünya Kupası 2022

Hollanda buraya nasıl geldi?

Uçakla, muhtemelen.

Sonunda, Hollanda, gruplarını hafife aldıCody Kagbo ve Davy Klassen’den gelen iki gol, Senegal’i 2-0 yenen Louis van Gaal’ın ekibine üç sayı kazandırdı.

Açıcı Cody Kakpo hızla herkesin ağzında olan oyuncu oldu. Bunu, onu Avrupa’daki birçok taraf için en önemli transfer hedefi haline getiren etkileyici hücum performanslarıyla yapmaya devam etti.

Ekvador’a karşı 1-1 berabere kalan Gustavo Albaro’nun tarafı, Hollanda’yı boğan ve bir puanla uzaklaşan sağlam bir savunma performansıyla ilerleme umutlarını canlı tuttu. Ev sahibi Katar bu aşamada Senegal’e yenildi ve ilk ayrılan takım oldu.

Son maç zaten küme düşmüş Katar’a karşıydı ve Avrupa tarafı baskısız oynadı ve Asyalıları kolaylıkla bir kenara itti. Grup aşamasını lider bitirmek için 7 puan yeterliydi. Ve LVG’nin ekibiyle yapmak istediğinden çok emin.

ABD ile Son 16 Turu maçı, rakiplerini yenmek için uyum sağlamaya devam eden bir tarafla tam bir tezat gösterdi. Greg Berhalder’in tarafı B Grubu’nda etkilendi ve ilk turu İngiltere, Galler ve İran’a karşı yenilmedi. Ancak Hollanda onları görmezden geldi ve üstün hücum hünerleriyle Amerikalıları geride bıraktı.. Onları 3.1’lik galibiyete götüren Cody Kakpo değil, sağ bek Denzel Dumfries idi.

Şimdi Arjantin bekliyor Turuncu.

READ  Canlı Güncellemeler: Seul Cadılar Bayramı Buluşması

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.