Ian, ikinci inişi Kategori 1 kasırgası olarak yapacak

(Bu sayfada Ian’ın nerede olduğunu, bölgemizde neler beklendiğini, en son parça, radar, “spagetti” modelleri, kasırga uyarıları, fırtına dalgalanma uyarıları, tropik fırtına uyarıları ve fırtınanın yıkımının en son videosunu bulacaksınız. ). (Yukarıdaki en son video tahmini) Ian, güneybatı Florida’da bir yıkım yolundan ayrıldıktan, insanları su basmış evlerde mahsur bıraktıktan, hastane yoğun bakım ünitesi çatılarına zarar verdikten ve 2,5 milyon insanın elektriğini kestikten sonra Perşembe günü tropik bir fırtınaya düşürüldü. Aşağıda, Carolinas ve Georgia’daki etkilerin zaman çizelgesi yer almaktadır: Perşembe: Upstate boyunca 30 ila 40 mil hızla rüzgar esecek ve gökyüzü bulutlu olacak. Batı Eyaletinde 60’ların üstünde ve dağlarda 66. Cuma: Ian, Charleston yakınlarına Kategori 1 kasırgası olarak ikinci bir iniş yapar. Burada, eyaletin dışında 30 ila 40 mil arasında rüzgarlar göreceğiz. Yağmur şehir merkezinde başlar. Yağmur dalgalar halinde gelir ve sıcaklıklar 60’larda yüksek olmak üzere serin kalır. CUMARTESİ: Ian kuzeye doğru ilerliyor ve Pazar boyunca yağmur getiriyor. Muhtemel Şiddetli Etkiler: 1 ila 3 inç yağmur bildirildi. 25 ila 35 mil hızdaki rüzgar bazı ağaçları devirebilir ve elektrik kesintilerine neden olabilir. SC, GÜRCİSTAN SAHİLLERİ VE KUZEY CAROLINA ETKİLERİ: Kuvvetli rüzgarlar, Perşembe gecesi ile Cuma öğleden sonra arasında Güney Karolina ve Georgia kıyılarını dövecek. Ian Cuma günü Charleston yakınlarında ikinci bir iniş yaptığı için saatte 80 km’ye varan rüzgarlar mümkün. Kuzey Carolina kıyılarında hafif bir kuvvetli ve şiddetli hava ihtimali var, ancak en kuvvetli rüzgarlar güneyden esecek. Cuma günü 2-6 metrelik bir fırtına dalgası mümkündür. En yeni parkur, rota, spagetti modelleri aşağıda: daha fazla harita, model ve radar burada. En son video: (yeni video yukarıda olacak) IanBradenton International, kasırganın ardından Fort Myers’ın tahribatı, havaalanı hasarı, Ian’ın Florida, Sarasota şehir merkezinin ham görüntüleri, Napoli’de su basmış bir araba kurtarma, Ian Kasırgası bir Florida’nın çatısını yırtan bir video oynatıyor home Hurricane Hunter, kasırganın gözüne doğru uçuşunu anlatıyor. Napoli, Florida ile ilgili hikayeler:

READ  Kanye West, North, Saint, Chicago & Song'un Paris'teki Akşam Yemeği: Fotoğraflar – Hollywood Life

(Bu sayfada, Ian’ın nerede olduğunu, bölgemizde neler beklendiğini, en son parça, radar, “spagetti” modelleri, kasırga uyarıları, fırtına dalgalanma uyarıları, tropikal fırtına uyarıları ve en son fırtına yıkım videosunu bulacaksınız. )

Ian’ın Cuma günü Güney Carolina kıyılarına ikinci bir iniş yaptığında Kategori 1 kasırgası olması bekleniyor.

(Yukarıdaki son video önizlemesi)

Ian, Perşembe günü güneybatı Florida’da bir yıkım yolundan ayrıldıktan, insanları su basmış evlerde mahsur bıraktıktan, bir hastane yoğun bakım ünitesinin çatısına zarar verdikten ve 2,5 milyon kişinin elektriğini kestikten sonra tropik bir fırtınaya düşürüldü.

Aşağıda, Carolinas ve Georgia’daki etkilerin bir zaman çizelgesi bulunmaktadır:

Perşembe: Şehir dışı rüzgarlar 30 ila 40 mil arasında olacak ve gökyüzü bulutlu olacak. Batı Eyaletinde 60’ların üstünde ve dağlarda 66.

Cuma: Ian, Charleston yakınlarına Kategori 1 kasırgası olarak ikinci bir iniş yapmak için hareket ediyor. Burada, eyaletin dışında 30 ila 40 mil arasında rüzgarlar göreceğiz. Yağmur şehir merkezinde başlar. Yağmur dalgalar halinde gelir ve sıcaklıklar 60’larda yüksek olmak üzere serin kalır.

Cumartesi: Ian kuzeye çekilecek ve Pazar boyunca yağmur getirecek.

Olası ciddi etkiler: 1 ila 3 inç yağmur mümkündür. 25 ila 35 mil hızdaki rüzgar bazı ağaçları devirebilir ve elektrik kesintilerine neden olabilir.

SC, Coastal Georgia ve North Carolina Etkileri:

Kuvvetli rüzgarlar Perşembe akşamı ile Cuma öğleden sonra arasında Güney Karolina ve Georgia kıyılarını vuracak. Ian Cuma günü Charleston yakınlarında ikinci bir iniş yaptığı için saatte 80 km’ye varan rüzgarlar mümkün. Kuzey Carolina kıyılarında hafif bir kuvvetli ve şiddetli hava ihtimali var, ancak en kuvvetli rüzgarlar güneyden esecek. Cuma günü 2-6 fitlik bir fırtına dalgası mümkün.

READ  Astros, Yankees yarasalarını tekrar susturdu, ALCS 1 Dünya Serisini süpürmek için 3. Oyunu kazandı

Aşağıdaki en son parça, parça, spagetti örnekleri:

kasırga fırtınası

Kasırga Fırtına İstatistikleri

Canlı süper doppler 4 hd güneydoğu radarı

kasırga uyarıları

Fırtına uyarısı

Tropik Fırtına Uyarıları

Ayrıca haritalar, modeller ve radar Burada.

En Son Video: (En yeni video en üstte olacak)

Ian Kasırgası’ndan sonra Fort Myers’daki yıkımın bir videosunu oynattı

Bradenton Uluslararası Havalimanı’na Hasar

Ian’ın Florida, Sarasota şehir merkezinin ham görüntüleri

Napoli’de sular altında kalan araç kurtarma

Ian kasırgası Florida’daki evinin çatısını söktü

Hurricane Hunter, uçuşunu Hurricane Ian’ın gözüne anlatıyor

Sanibel Adası’nda fırtına dalgalarının zamansızlığı

Evi sular altında kalan Fort Myers adamı

Florida, Napoli’de elektrik hatları alev aldı ve sular altında kaldı.

İlgili Öyküler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.