İmza Günü Güncellemeleri; Oyuncu kapsülleri, dahili analiz ve daha fazlası

Erken imza günü geldi ve Salı günkü iyi haber kasırgasının ardından Güney Carolina futbol programı bu duyuruları imzalara dönüştürecek. Çarşamba, bugün, lise ve ortaokul düzeyindeki potansiyel öğrenci-sporcuların ulusal niyet mektuplarını imzaladıkları üç günlük imza döneminin ilk günü.

İkinci yıl teknik direktör Shane Projektör 2023 askere alma sınıfında şu anda 22 oyuncu var ve hepsinin NLI’lerini bugün imzalaması ve onay için göndermesi bekleniyor. Bu hikayede size tüm NLI onaylı olanlar hakkında bilgi vereceğiz.

Bugün itibariyle Güney Carolina, 247Sports Takım Bileşik Sıralamasında ulusal olarak 16. ve Güneydoğu Konferansı’nda yedinci sırada yer alıyor. 247Sports’a göre Gamecocks, SEC’de ulusal olarak 15. ve altıncı sırada yer alıyor.

Salı Yükümlülükleri
Arkansas transferi Trey Knox hakkında bir hikaye
Üç yıldızlı TE Reed Mikeska’nın hikayesi
Dört yıldızlı OL Oluwatosin Babalade’nin hikayesi
1 Numaralı JUCO DL Elijah Davis’in hikayesi

Şu anda GameCox sınıfında herhangi bir beş yıldızlı taahhüt olmamasına rağmen – sporcu olsa bile Liman Nicholls Programa en çok ilgi duyan, kararını Şubat ayında verecek – dört yıldızlı 12 oyuncu var. 247 oyun grubu, üç yıldızlı aday olarak kabul edilen dokuz oyuncu içerir.

Güney Carolina, erken imzalaması beklenen bir oyuncuyu aktif olarak işe almaya devam ediyor. Dört yıldızlı oyun kurucu Lanoris Sellers (Floransa/Güney Floransa) kararını Cuma günü saat 11:30’da okulunda verecek.

Güncellenmiş oyuncu biyografileri ve analizi için aşağıdaki bağlantıya tıklayın

READ  Erken Kara Cuma fırsatlarını şimdi satın alın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.