Jacob deGrom, Mets’ten ayrıldı ve Rangers ile beş yıllık, 185 milyon dolarlık bir sözleşme imzaladı.

Sağ elini kullanan Jacob deGrom ile beş yıllık sözleşme imzaladı Teksas korucuları, kulüp Cuma gecesi açıkladı. Şirket tarafından herhangi bir finansal şart açıklanmadı. Ancak MLB.com’dan Kennedy Landry, anlaşmanın 185 milyon dolar değerinde olduğunu bildirdi..

34 yaşındaki deGrom, CBS Sports tarafından bu kış mevcut olan en iyi ikinci serbest oyuncu seçildi. İşte o zaman yazdıklarımız:

DeGrom’un mükemmel geçmişi göz önüne alındığında garip bir şekilde okunuyor, ancak o, sınıftaki en büyük risk-ödül önerisi olabilir. 2014’teki ilk çıkışından bu yana oyundaki en iyi atıcılardan biri oldu, tabii ki iki Cy Young Ödülü ve dört All-Star Maçı maçına çıktı. Sağlıklı olduğu zaman mirasını veya beyzbolu büyük bir beceriyle atma yeteneğini sorgulamaya gerek yok – ve şu da devreye giriyor: Ne sıklıkla ileri gidecek? Sakatlıklar, DeGrom’u son iki sezonda sadece 26 startla sınırladı ve şu anda 35 yaşına girmesine yarım yıl kaldı. Sürahi, yaşlandıkça sağlıklı kalma eğiliminde değildir. DeGrom’un kendisine bir yıllık anlaşma için 32,5 milyon dolar ödediğine göre, Max Scherzer’in geçen kış kazandığı 43 milyon dolara yakın bir AAV ile anlaşma yapmak istiyor olabilir. Birisi şüphesiz rotasyonuna gerçek bir as ekleme şansına atlayacaktır, ancak deGrom’un gövdesi buna uymamaya devam ederse, alıcının vicdan azabıyla karşı karşıya kalabilirler.

Bu, geçen kış iki üst sıradaki oyuncunun Marcus Siemian ve Corey Seager ile sözleşme imzalamasının ardından, Rangers’ın bir sıçrama yaptığı ikinci sezon dışı sezon oldu. Texas, üç kez Dünya Serisi şampiyonu Bruce Bochy’yi menajer olarak işe alarak kış boyunca küçük bir sıçrama yaptı.

Rangers başkan yardımcısı ve genel menajeri Chris Young bir basın açıklamasında, “Jacob deGrom’un Texas Ranger olmaya karar vermesinden heyecan duyuyoruz.” dedi. “Jacob, birkaç sezondur Birinci Lig’de olağanüstü bir atıcı oldu ve rotasyonumuzun zirvesinde baskın bir performans sergiliyor. Bu sezon birincil hedeflerimizden biri başlangıç ​​kadromuzu güçlendirmek ve bir tane daha ekliyoruz. En iyi dileklerimizle. Rangers için deGrom ailesine.”

READ  Ölüm Vadisi Milli Parkı'nda 1.000 kişi benzeri görülmemiş sellere yakalandı

deGrom artık Rangers’ın kadrosundaki zayıf noktalardan biri olan bir rotasyona öncülük ediyor. Teksas Atlanta, Jake Odorizzi’yi Kasım ayı başlarında Braves’ten satın aldı., deGrom’u ilk beşlerine ikinci ekleme yapıyor; Martin Perez uygun bir teklifi kabul ettiğinde, onu tuttular. Rangers’ın son zamanlarda ilk beşe giren Jack Leiter ve Kumar Rocker ve Owen White da dahil olmak üzere çok sayıda genç başlangıç ​​​​oyuncusu var.

Rangers, Açılış Günü’nde aşağıdaki rotasyonu tasavvur edebilir:

  1. Yakup de Grom
  2. martin perez
  3. John Gri
  4. Jake Odorizzi
  5. Dan Dunning

İmzanın, Pazar günü başlayacak kış toplantıları üzerinde anlamlı bir etkisi olacağı kesin. Eski takımı, New York Mets’i, onun yerini almak için en iyi serbest başlangıç ​​oyuncularını takip edebilir ve ayrılan Chris Bassitt, Tajiuan Walker ve Trevor Williams’ın bıraktığı boşlukları doldurabilir. Bu çabaların olası diğer seçeneklerin yanı sıra Justin Verlander, Carlos Roden ve Kodai Cenga’yı da içermesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.