Jets vs. Falcons skoru, paketler: Marcus Mariota, Desmond Ridder Atlanta’ya kaybetti

New York Jets, sezon öncesi 2. Haftanın son maçında Atlanta Falcons’u 24-16 yendi.

Atlanta, Marcus Mariota’nın (132 yard için 10’a 6 ve bir gol) ve Desmond Ryder’ın (143 yarda 13’e 10’a) sağlam performanslarının ardından ilk yarıda 16-0 öne geçti. -Çeyrek alan hedefi sürüşü ve ardından derin yedekler oyuna girdikten sonra devre arası dönüşü.

Jetler, kalabalık kutudan çembere atlayan La’Michel Perine’yi yedi yarda koşan geniş alıcı Lawrence Gager’ın nezaketiyle 34 yarda geçti ve kenar aceleci Bradley Ane, aldığı bir sayıyı geri aldı. New York’a sonsuza kadar öncülük edecek ev. Atlanta’nın dördüncü çeyreğin sonlarında maçı berabere bitirmek için son bir şansı vardı, ancak Felipe Franks’in pası sıkı son Anthony Fircher’ın kafasının üzerinden uçtu ve sınır dışına çıktı.

Jetler neden kazandı?

Eh, çoğunlukla üçüncü sıra hücumları topu hareket ettirmenin bir yolunu buldu ve Atlanta’nınki bulamadı. Denzel Mims’in takımı şut sahasına sokmak için büyük bir oyun oynadığı ilk yarının sonlarında bir sürüşle başladı. Devre arasının ardından Chris Streveler, Cager’a bir gol atışı ve sürücüleri canlı tutmak için birkaç kapış da dahil olmak üzere kolu ve bacaklarıyla bazı oyunlar yaptı. Bu arada, New York’un savunması, Franks’i Mariota ve Rider’a sadece 23 denemede 275 yarda verdikten sonra sekiz yarda 6’da 2’ye geçti.

Şahinler neden kaybetti

Franks ve üçüncü sıra hücumu Jets savunması tarafından tamamen kapatılırken, Streveler Atlanta’nın kapsama biriminde Mike White’ın ilk yarıda sahip olmadığı bazı delikler bulabildi. Ek olarak, Atlanta’nın hücum hattı, hücum hattında veya çevresinde defalarca durdurulan Caleb Hundley için herhangi bir acele şerit oluşturmada başarısız oldu. Ek olarak, Franks topu atmak istediğinde doğru değildi.

READ  Rus turistleri yasaklamak mı? AB, normal Ruslar için vize kısıtlamaları konusunda bölünmüş durumda.

Oyunu vurgulayın

New York dördüncü çeyreğin başlarında 1 sayılık öne geçerken, Falcons kendi 40 yarda çizgisinden üçüncü ve 8 ile karşılaştı. İşte o zaman Ane oyunu heyecan verici bir dramaya dönüştürdü.

Ane, Franks’in oyun-aksiyon sahtekarlığını çok fazla ısırmadı ve sol kanatla mücadele etmeye çalışırken oyun kurucu ile sıkıştı. Franks’in bacakları, düşüşünü durdurmak için dalıp futbol topuyla uğraşırken yeterince aldı. Oradan, Ane’in tek yapması gereken onu alıp uç bölgeye kendisi taşımaktı.

Sıradaki ne

Jetler, 2022 sezonunun son maçında MetLife Stadyumu’ndaki kardeşleri New York Giants ile karşı karşıya gelecek. Jetler, teknik olarak bu yarışmanın ev sahibi takımı, buna değer. 1. Haftadaki Kuzgunlara hazırlanmadan önce ayarlama oyunlarında 3-0 gidecekler.

Falcons, sezon öncesi son maçlarında Jacksonville Jaguarlarını konuk ediyor. Bu maç Cumartesi günü saat 15.00’te olacak ve daha sonra bölüm rakibi New Orleans Saints’e karşı sezon açılışlarına hazırlanmak için iki haftadan fazla zamanları olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.