Kanye West, North, Saint, Chicago & Song’un Paris’teki Akşam Yemeği: Fotoğraflar – Hollywood LifeGaleriyi görüntüleResim kredisi: En İyi Resim / ARKA GRİD

Kanye Batı (Ye olarak da bilinir) dört çocuğuyla bağ kurdu Kuzey9, Aziz6, Chicago4 ve Müzik3, Cumartesi günü Ferdie’s’de akşam yemeği için dışarı çıktılar. 1 Ekim: 45 yaşındaki rapçi, ikiz en büyük kızı North ile birlikte popüler Palais Vendôme hotspot’unun dışına çıkıyor: Kanye her zamanki tarzını sallıyor Balenciaga Timsah ÇizmeleriSiyah kot pantolon ve rahat bir siyah kapüşonlu üst, siyah kot beyzbol şapkasıyla tamamlandı.

North, Balenciaga’yı sallıyordu, bir çift eskitilmiş siyah kot pantolon ve kalın timsah ayakkabılarıyla uyumlu bir kot ceketle gidiyordu. Babasına 2013 dünya turundan kalma bir İsa konseri tişörtü ile destek oldu. Dokuz yaşındaki kızı kim Kardashian Kendinden emin bir şekilde babasının önünden yürüdü ve doğruca fotoğrafçılara baktı.

Kanye West, 9 yaşındaki kızı North da dahil olmak üzere 4 çocuğuyla akşam yemeğine çıkıyor. İkisi de siyah Balenciaga elbiseli ikizler. (En İyi Resim / ARKA GRİD)

Bir dadı kendini Saint’i düşünürken bulur, hem de siyahi ve sevimli Chicago’da. Saint ve C siyah renkte ikililerdi, ikisi de Kanye’nin rahat Yeezy köpük spor ayakkabılarını koyu bir gölgede sallıyordu. Akşamın ilerleyen saatlerinde, aynı zamanda teyzeleri olan ikonik Ritz Paris otelinde bir süitin penceresinden komik suratlar yapan çocuklar görülebilir. Khloe Kardashian Instagram üzerinden kalıyor gibi görünüyor.

Ye’nin görünüşü, ortaya çıkmasından kısa bir süre sonra ortaya çıkıyor “ben de kraliçemi özledim” — Şubat 2021’de kendisinden boşanma davası açan eski Kim’e bir gönderme. Kraliçe Elizabeth 25 Eylül Pazar. “Londra, nasıl hissettiğini biliyorum. Ben de kraliçemi kaybettim” diye yazdı.

Günün erken saatlerinde North, Paris’te onunla birlikte görüntülendi. Yüzün tamamı deri ile kaplıdır – Tıpkı Kanye ve Kim’in geçmişte yaptığı gibi. Kıyafeti akşam yemeğinde giydiği kıyafete benziyordu, eksi uzun siyah örgüleri için deri kılıflar içeren maske. Ebeveynleri gibi, North’un da Moda Haftası şovunda bir mesaj göndermeye çalışıp çalışmadığı belli değil. Jean Paul Gaultier için TemmuzNorth, fotoğraflarını çeken fotoğrafçılara ve kameramanlara yönelik bir “Lütfen Durun” işaretini tuttuktan sonra manşetlere girdi.

Paris’e inmeden önce, Kim ve Kanye’nin çocukları Milano’daydı Dolce & Gabbana ile ‘Xiao, Kim’ işbirliğini başlattığında anneleriyle. North, Saint ve Chicago, Chloe ve Patty ile ön sırada oturdu Kris Jenner66’da Kim’in iddialı yeni moda girişimini desteklediler.

READ  Putin, Gorbaçov'un cenazesini reddetti ve uzak duracak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.