Kara Cuma Sonrası En İyi Siber Pazartesi Fırsatları 25 Doların Altında

Siber Pazartesi İndirimi Şimdiden piyasaya sürülmeye başlandı ve birçok Kara Cuma fırsatı, yarın resmi olarak başlayacak olan çevrimiçi satışlarla devam ediyor. Bu yıl bütçenizi daha da genişletmeyi hedefliyorsanız veya Siber Pazartesi için biraz çorap almak istiyorsanız, bunlar şu anda 25 doların altındaki fırsatlar.

Görünüşe göre, çok şey var Ucuz Siber Pazartesi fırsatları Halihazırda mevcut ve pek çok Kara Cuma fırsatı hafta sonu hala askıda. daha fazlasını alabilirsin En son Amazon Echo Dot, Under Armour polar Veya Hulu bir yıl boyunca Örneğin 25 $ veya daha az.

Aşağıda teknoloji, ev aletleri, abonelikler ve daha fazlası hakkında çok çeşitli fırsatlara göz atın. Daha fazla teklif buldukça bu sayfayı düzenli olarak güncelleyeceğiz, bu nedenle sık sık tekrar kontrol edin.

Cyber ​​​​Monday Tech Fırsatları 25 Doların Altında

Akıllı ev fırsatları

Jared DeBain/CNET

Amazon geçmişte ne zaman böyle bir paket sunsa, indirim bitmeden tükeniyordu. Bu, Amazon’un yeni Echo Dot’u olduğundan, büyük indirime büyük ilgi bekliyoruz, bu yüzden çok geç olmadan bir tane kaptığınızdan emin olun.

Kahya

Bu akıllı aksesuar, 1993’ten sonra üretilmiş herhangi bir garaj kapısına eklenebilir. Telefonunuza bağlanır ve kapıyı her yerden kolayca kontrol etmenizi sağlar. En iyisi, bu yüzden kendinize ve bazı aile üyelerinize bir tane aldığınızdan emin olun: çok faydalı bir şey için size teşekkür edecekler.

MyQ Smart Garage Control için fiyat uyarıları alıyorsunuz: $17

Akış cihazı fırsatları

Ses fırsatları

Diğer teknik alt sözleşmeler

Göçebe

Bu kompakt USB-C şarj cihazı, tüm donanımınızı hızlı bir şekilde şarj etmenize olanak tanıyan 30 watt’lık bir çıkış sunar. 65 watt’a kadar çıkışlarla çeşitli seçenekler mevcuttur.

Siber Pazartesi Ev Fırsatları 25 Doların Altında

iSağlık

Evde Covid-19 testleri harika bir şey ve onları satın almanın en iyi zamanı, satışa çıktıkları zamandır. Paket, 15 dakikadan daha kısa sürede sonuç veren, kullanımı kolay iki testle birlikte gelir.

iHealth Covid-19 Hızlı Antijen Testleri için fiyat uyarıları alıyorsunuz

Cyber ​​​​Monday yazılımı ve 25 doların altındaki abonelik fırsatları

Sam’in kulübü

Yalnızca sınırlı bir süre için, yeni üyeler Sam’s Club üyeliğinin ilk yılında %50’den fazla tasarruf edebilir. Bu, Sam’s Club’ın tüm harika deposunun ve çevrimiçi tekliflerinin, indirimli benzinin ve daha fazlasının kilidini açar.

Cyber ​​​​Monday, 25 doların altındaki oyuncaklarda indirim yapıyor

MSCHF

Alışılmışın biraz dışında eğlenceli bir hediye mi arıyorsunuz? Bulmaca, tamamen bir araya getirildiğinde taranabilen ve size ondan 1 milyon dolara kadar kazanma şansı veren bir QR kodudur. Çoğu insan 1 dolar kazanır, ama eğlencesi de bu.

25 Doların Altında Siber Pazartesi Moda Fırsatları

Göçebe

Bu şapka iki farklı tarz seçeneğiyle gelir ve herkese uyacak şekilde ayarlanabilir. Beyzbol şapkası, Nomad’ın logolu dikişli deri yaması olan yıkanmış siyah bir şapkadır; karavan şapkası ise iki tonlu ve Nomad logosunun üzerinde gün batımına sahiptir. Şimdi ikisini de izleyin.

Cyber ​​​​Monday Beauty 25 Doların Altında Fırsatlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.