Korsanların Tom Brady’nin dönüşü için bir takvimi yok, Todd Bowles QB’nin uzatılmaması konusunda ‘endişelenmiyor’

Tom Brady gitti korsanlar Bir haftadır ne zaman döneceği belli değil. Açıklanmayan kişisel nedenlerle antrenmandan uzak tutulan yıldız oyun kurucu, uzun süreli işten çıkarmayı eğitim kampından önce planladı. Baş antrenör Todd Bowles Perşembe günü gazetecilere verdiği demeçte, Brady’nin Cumartesi günkü ikinci sezon öncesi maçından sonra geri döneceğini söyledikten sonra, normal sezon açılışına hala üç hafta olmasına rağmen Brady’nin müsaitliği için bir zaman çizelgesi olmadığını söyledi.

“Göreceğiz,” dedi Bowles. ESPN’ePerşembe günü Brady’nin ne zaman döneceği sorulduğunda. “Bunu önümüzdeki hafta konuşacağız. [I’m] Şimdi bunun için endişelenme. Antrenman yapıyoruz ve Tennessee’ye karşı oynamaya çalışıyoruz. ‘Tennessee’den sonra’ dedim. Benim için kesin bir tarih yok. Ama kontrol edeceğiz, temasa geçeceğiz, öğreneceğiz.”

Bowles, oyun kurucu 11 Ağustos’ta çıktığından beri Brady ile temas halinde olduğunu ve yedi kez Super Bowl şampiyonu olan Tampa Bay’i ziyaret ettiğinde merkezde olacağını umduğunu da sözlerine ekledi. korkak savaşçılar Sezon 11 Eylül’de başlıyor. Bowles, Brady’nin 1. Hafta’daki varlığından bahseder, ancak onun yokluğunu çevreleyen büyüyen gizemin altını çizer. Yapacak bir şey yok deniyor Sağlık veya aile ile.

ESPN’nin belirttiği gibi, Brady geçmişte, özellikle de yaşlandıkça izin günleri oldu, ancak 23 yıllık hikayeli kariyerinde ilk kez eğitim kampında veya sezon öncesi günlerde ardı ardına günleri kaçırıyor.

“Eğitim kampı başlamadan önce konuştuğumuz şey buydu.” Bowles geçen hafta söyledi. “İlk iki maçı oynamayacağını bilerek, bu sefer çocuklarla biraz kimya almak ve iki haftalık eğitim kampından geçmek istediği için aldık. [preseason] Oyunlar.”

Brady’nin 45. doğum günü, planlı bir gazinin tatilinden bu yana ilk bahanesiydi. NFL’nin disiplini halka açmasından birkaç gün sonra geldi. yunuslarBrady’nin her ikisi için de oynarken “yetkisiz” kişiyi işe aldığı tespit edildi. vatanseverler ve 2019-2021’den Korsanları. Brady, bu yazın başlarında Dolphins’le iddia edilen bağlarını inkar etmemesine rağmen, Miami ile iddia edilen bağları nedeniyle hiçbir suçlamayla karşı karşıya kalmıyor.

2021 sezonundan sonra futbolu bırakan, ancak 40 gün sonra aniden Buccaneers’a döndüğünü açıklayan TB12 için yoğun bir sezon sonu oldu. Brady’nin dönüşünden birkaç hafta sonra, baş antrenör Bruce Arians kendi pozisyonundan emekli oldu ve Brady’ye Bowles’ın terfisi karşılığında daha fazla saldırgan bir rol verdi.

READ  Güney Kore ve ABD, Kuzey Kore'nin füze testlerine yanıt olarak sekiz füze ateşledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.