Kovboylar vs. 49ers’ın Öne Çıkanları: San Francisco, Dallas’ı bölüm turunda süpürdü

bu NFL Bölüm turu Pazar günü sona erdi san francisco 49ers aşmak Dallas kovboylarıNFC başlık oyununa ilerlemek için 19-12 galibiyet.

49 karşı karşıya hareket edecek Philadelphia Kartalları Gelecek hafta sonu bir yere Süper Kase LVII Arizona’da.

Daha önce, üçüncü tohum Cincinnati Bengals İkinci tohumu nakavt etti Bufalo Faturaları 1 numaralı tohumla karşılaşacakları AFC şampiyonluk maçına ilerlemek için çift haneli rakamlarla Kansas Şehri Şefleri (29 Ocak Pazar, 18:30 ET).

İşte en iyi oyunlar!

San Francisco 49ers 19, Dallas Kovboyları 12

Gevşek bir kit!

George Kittle 49ers, ikinci ellerinde Kovboylar bölgesine girdiler ve San Francisco’ya gitmek için 30 yarda sürdüler.

Dak’ın bunu geri alması gerekiyor

Doktor Prescott Maçın ilk büyük hatasını ilk çeyreğin ortalarında yaptı.

Üçüncü ve dokuzda, sağ tarafta değilmiş gibi görünüyordu. Michael GallupPasosu düz giderken Nazik Deommodore49 yarda koşmak için topu Cowboys’un 21 yarda çizgisine verdi.

Üçüncü ve kuş

Purdy, müdahalenin ardından 49ers’ın ilk oyununda bir çuval aldı, ancak bunu iki oyun sonra yaptı.

Yeni gelen bulundu Brandon Iuk Üçüncü ve 15’te bir ilk için direklerin üzerinde. Ancak San Francisco üçe razı olmak zorunda kaldı ve sonraki üç oyunda aynı sihri yeniden yaratamadı ve 49ers’a ilk çeyreğin sonlarında 3-0 öne geçti.

Zor yoldan ilk iniş

Kovboyların, 49ers’ın 29 yarda çizgisinde üçüncü aşağı oyunda bir ilk düşüş için sadece bir yardaya ihtiyacı vardı. Ancak Prescott’un ani hareket öncesi bir hareketi vardı ve bu da ani soruna neden oldu. Neyse ki onlar için Ezekiel Elliott İlk mağlubiyeti almak için açıkta güçle ilerleyin.

Dallas TD için Dalton’la Konuş

Sonrasında CeeDee Kuzu Dördüncü ve 1’de bir ilk mağlubiyet alan Prescott, Kovboyları 49ers’ın 4 yarda çizgisinde 11 yarda koşusuna çıkardı. Bir sonraki oyunda, öğrenir Dalton Schultz bir touchdown için play-action geçişinde.

READ  Eğitim Bakanlığı, Korint kolejlerinden alınan öğrenci kredilerinden feragat edileceğini söyledi

Brett Maher‘ın ekstra sayı girişimi engellendi ve Pazartesi günkü maçtan bu yana yaptığı ekstra sayı girişimlerinde onu 6’ya 1 yaptı. Vuruş engellenmiş olsa da, Fox Sports renk analisti Greg Olsen, bloke edilmeseydi vuruşun sola geniş gideceğine inanıyor.

Dördüncü düşüşte Maher yok ve sonuç işe yaradı.

49ers’ın 35 yarda çizgisinde olmasına rağmen, Kovboylar dördüncü ve 4’te topu aldı ve Maher fazladan kazanmak için mücadele etti. nokta.

Mike McCarthy’nin kararı işe yaradı. Prescott, cep çökerken dokuz yarda kazanç için çabaladı.

Pollard acı içinde

Tony Pollard Küçük bir tutuş yaptığında sol ayak bileği garip bir pozisyona girdikten sonra sahadan çıkıp mavi çadıra girmesine yardım edilmesi gerekiyordu.

Pollard, ilk değerlendirmenin ardından soyunma odasına kadar eşlik edildi.

Fox Sports’tan Tom Rinaldi’ye göre Pollard, maç devre arasında yüksek ayak bileği burkulması nedeniyle devam ettiğinde elendi.

49ers seçim için iskeleye gitti

Kovboylar kırmızı bölgeye girdikten sonra topu düşürdü. Prescott’un Lamb’e pası sekti Jimmy Ward Ve savunma oyuncusunun elinde Fred Warner müdahale için, devre arasında Dallas’ın ivmesini durdurmak.

49 yarıda öne geçmek

San Francisco, müdahale üzerine dönüşmeyi başardı. Purdy, 49ers’ın yarıdan önce saha gol menziline 40 yarda girmesine yardım etti, ancak bazı problemler olmadan değil. Topu atmak için yedi saniye kala cebinde dans ederken neredeyse bir çaylak faulü yapıyordu.

Neyse ki Birdie için, top bir saniye kala eksik düştü. İzinli Robbie Gould Günün üçüncüsü olan 50 yarda atış, 49ers’a devre arasında 9-6 öne geçti.

Parsons gücü

mika parsons 49 koşu için sağ müdahaleyi parçaladı Mike McClinchey İlk yarının sonlarında bir pas atışı. Oyun, Hall of Famer Reggie White ile karşılaştırmalar yaptı.

READ  Asya-Pasifik Piyasaları, Ticaret Verileri, Japonya Bankası

Joseph onu gevşekçe kavrıyor

Kovboyların ikinci yarıdaki açılış sürüşü orta sahada durduktan sonra, 49ers liderliğini genişletme şansı buldu. Fakat Kelvin Yusuf Topu serbest bıraktı Ray-Ray McCloud’un Dönüş, Dallas’a 21 yarda çizgisinde topu verdi.

Maher maçı eşitlemek için şut atıyor

Kovboy hayranları nefeslerini tuttu. Prescott neredeyse bir bahşiş attıktan sonra, Maher 25 yarda atış yaptı. Kriz önlendi.

Şimdi Ray-Ray bana bak

McCloud, bir bahis dönüşündeki başarısızlığının ardından ribaundu. Kovboy bölgesine girmek için 53 yarda sürdü.

Ancak San Francisco, üç-çıkış yaparak topu Dallas’a geri verdiği için büyük harf kullanamadı.

CeeDee’yi elinizde tutun ve büyük kazanın

Lamb’in o ana kadarki en büyük oyunu, Lamb’in parmaklarının bantlandığı bildirildikten hemen sonra Kovboyların topu geri almasıydı. Lamb, Dallas’ı San Francisco bölgesine sürmek için yapılan bir müdahalenin ardından 46 yarda çekildi.

Kittle bunu nasıl anladı?

Birdie ortadan gitti ve Kittle’ın yakalayamayacağı kadar ileri gitti. Ancak yıldız sıkı uç, yerdeyken 30 yarda kazanç elde etmek için yakalamaya yardımcı olmak için biri yüz maskesine olmak üzere en az üç kez topa vurdu.

İçeri gel, Hıristiyan

Christian McCaffrey dördüncü çeyreğin ilk maçında beraberliği bozdu ve 49ers’ı 16-9 öne geçirmek için kolay bir skor için koştu.

Sürüşü oynattıktan sonra Kittle kutlamaya yardım etti.

Turbo Türbin

Gavonte Durbin Kovboylar, orta sahada sürüşlerine başlamalarına yardımcı olmak için sonraki başlama vuruşunda 44 yarda gitti.

para mahar

Mücadele eden Kovboylar vuruşu tekrar yoluna girmeye başladı. Daha önce maçı eşitlemek için bir çip atış şutu attıktan sonra, Maher 43 yarda yaparak 49ers’ın galibiyetini 11 dakika kala 16-12’ye düşürdü.

Dallas, San Francisco’yu saha golüne götürüyor

49ers, Kovboylar liderliğini kestikten sonra bir saat öldürmeyi başardılar. 28 yarda saha golüne karar vermeden önce iki üçüncü-aşağı oyunu dönüştürmeden önce 13 oyunluk bir sürüşte (7:59) yaklaşık sekiz dakika sürdüler.

READ  Britney Spears, 'şaka telefon görüşmeleri' anında sağlık kontrolünden sonra hayranlarından mahremiyetine saygı duymalarını istiyor

Kovboylar, sürüşte 3:04 kala topu geri aldı ve durumu 19-12 yaptı.

Dock düştü

Üst üste iki tamamlamanın ardından, Prescott cebine tırmanmaya çalışırken görevden alındı. samson destanı. Dallas, iki dakikadan biraz fazla kala kumar oynamayı seçti.

hareket halindeyken Mitchell

İlyas Mitchell 13 yarda koşusu için ara verdi ve maçı 49’da mühürledi. Ancak Kovboylara biraz daha hayat vermek için sınırların dışına çıktı.

o nedir

Altı saniye kala kendi 24 yarda çizgisinden bir mucizeye ihtiyaç duyan Dallas, biraz sihir toplamaya çalışmak için tuhaf bir diziliş koştu. Elliott merkezde dizilirken, hücum hattının geri kalanı sağa genişledi. Prescott, ortadan Durbin’e hızlı bir pas attı, ancak Niners onu hızla alt ederek maçı 19-12’de kapattı.

daha fazla oku:


Ulusal Futbol Ligi’nden daha fazlasını alın Oyunlar, haberler ve daha fazlası hakkında güncellemeler almak için favorilerinizi takip edinBir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.