Kovboyların vurucusu Brett Maher ‘ip’ alıyor ama onunla ‘ilerlemeyi’ planlıyor

Pazartesi gecesi işler gerçekten çirkinleşti İnek savaşçıları Raymond James Stadyumu’nda neredeyse tekme topları bitiyordu. Çünkü ilk ikisi daha sonra tribünlerde sona erdi. Brett Maher Ardışık ekstra puan denemelerinde kötü bir şekilde kaçırdı.

Kovboylar üçüncüsünü kaybetmiş olsalardı, birini kullanmak zorunda kalacaklardı. Tampa Körfezi Korsanları’ Topları tekmelemek.

Dallas özel timler koordinatörü John Fassel, “Kötü bir tekme gününün mükemmel bir fırtınası,” dedi.

Fazal özel timlere koçluk yapıyor NFL 2005’ten beri. Asla üçüncü vuruş için geri dönmek zorunda olan bir takımda olmadı. Arka arkaya dört ekstra sayı girişimini kaçıran bir vurucu yaşamamıştı.

Fazel, Maher’in sporda ani ve açıklanamayan bir yetenek kaybını tanımlamak için sıklıkla kullanılan bir terim olan havlamalardan geçtiğine inanıyor. Bu, özellikle Sebastian Janikowski olmak üzere önceki kickerlerin başına geldi. Greg Suerlin.

Fassel, “Sıcak bir ele inanıyorum ve havlamalara inanıyorum” dedi. “Tabii ki. Bazen havlamalara nasıl girdiğinizi merak edeceksiniz ve bazen de sıcak ele nasıl geri döneceğinizi merak edeceksiniz. Ve çizgiyi aştığını düşünüyorum. (Maher) birkaç serbest atış kaçırdı (Pazartesi gecesi).

“Ne olduğunu bilmiyorum ama ben ıvır zıvırlara inanıyorum ve sıcak ele inanıyorum. Sıcak bir eli vardı. Kabul edelim. … ve sonra Ips olur. Bu yüzden sıcak bir elin gelmesini bekliyorum.

Maher, sezon boyunca aldığı 53 ekstra sayının 50’sini yaptı. 50’den fazla yarda 11’de 9’u dahil olmak üzere, sahadan gol denemelerinde 32’de 29’du. Maher, kariyeri boyunca ekstra sayı denemelerinde 134 üzerinden 128.

Ancak Pazartesi gecesi korkunçtu. Maher, kariyerindeki üçüncü playoff maçında, beşincisini yapmadan önce ilk dört ekstra puanını kaçırdı. Neyse ki kendisi ve Kovboylar için birkaç puan fark yaratmaya yetmedi. Dallas tümen turuna yükseldi İkna edici bir 31-14 joker kart galibiyeti Korsanların üzerinde.

READ  Pazar sağanak yağışları için Sacramento hava durumu zaman çizelgesi, Sierra seyahat danışmanlığı

Maher, “Kesinlikle üzerime düşeni yapmadım (Pazartesi gecesi)” dedi. “İlerleyen bir takım bunu yapmamak için çok iyi, bu yüzden bu hafta geri dönün.”

Kovboylar, Pazar günü San Francisco’da Maher’den geriye kalanları planlar.

Fazıl, “Evet, evet,” dedi. “Bana sorarsan kesinlikle.”

Cowboys’un sahibi ve genel menajeri Jerry Jones, Salı sabahı tekme durumlarını “bir bakış” olarak nitelendirdi. Ayrıca Maher’in tekmesinin Dallas’ın touchdown’dan sonra iki kez daha gitmesini etkileyebileceğini söyledi.

Jones, Dallas’ta 105.3 The Fan’da haftalık bir radyo programında “Vuruşta sallantıda olmak, bu yarışmanın geri kalanı, tüm bu playoff için gerçekten büyük bir başarısızlık olacak,” dedi.

Cowboys koçu Mike McCarthy maçtan sonra planın Maher’e bağlı kalmak olduğunu söyledi.

McCarthy Salı günü “İlerleyeceğiz,” dedi. “Şimdilik, plan bu.”

McCarthy, “Günün sonunda hepimizin yapacak bir işi var,” diye ekledi. “Topa bakması gerektiğini biliyor. Bizim için çok üretken ve tutarlıydı. Her şey gibi, hepimiz her gün birbirimizle çalışıyoruz ve ben buna inanıyorum, ona ve onun yoluna inanıyorum.”

“Bu işte çok şey düşünüyorum, özellikle bu sporda, başarının aksine işler istediğiniz gibi gitmediğinde deneyimlerinizden çok şey öğreniyorsunuz. Yani tüm futbol takımımız gibi. Washington’dan gelen bir çene darbesi ve bence net bir şekilde karşılık verdik. Bu kesinlikle onda.” Sanırım.


Brett Maher, Tampa Bay karşısında dört puan kaçırmadan önce tüm sezon boyunca üç ekstra puan kaçırdı. (Kim Clement/ABD Bugün)

33 yaşındaki Maher, son on yılda NFL’de zıpladı. Kovboylarla üçüncü seferiydi. 2013’te Dallas ile hazırlıksız bir serbest oyuncu olarak sözleşme imzaladı, ancak sezon başlamadan önce serbest bırakıldı. Sonraki dört yılını Kanada Futbol Ligi’nde geçirdikten sonra Maher, 2018 ve 2019 sezonlarında Kovboyların şutörüydü. Doğruluk sorunları, Dallas’ın onu 2019 sezonunun sonunda serbest bırakmasına neden oldu. Önümüzdeki iki yıl içinde Maher başladı Jetler, Washington, Teksaslılar, kardinaller Ve Azizler. Dallas’ın hazırlıksız çaylak Jonathan Garibe’yi serbest bırakmasının ardından Ağustos ayındaki eğitim kampı sırasında Kovboylara döndü. Maher daha sonra iş için Lirim Hajrullah’ı yendi.

Fassel, “Brett ile (Salı sabahı) konuştum” dedi. “(Pazartesi gecesi) hakkında harika bir sohbet ettik çünkü bizim için en önemli şeyin ilerlemek ve hiçbir şey olmamış gibi davranmamak olduğunu düşünüyorum. Olayı zihinsel ve fiziksel olarak ‘ne oldu’ perspektifinden ele aldık. bu hafta planla O zaman basit bir planla gidelim.

“O da benim gibi perişan durumda. Tüm oyuncuların acısını paylaşıyorum. Bu yüzden bir rakip olması gerekiyor. Ofiste kötü bir gün olduğunu biliyor. Geri döneceğine dair her türlü güvenim var. Evet, kesinlikle en iyisi.” psikolojik kısım.Fiziksel bir şey olduğunu düşünmüyorum.ilk ikisi ona sorarsanız ilkini bitirmekte biraz tembeldi ve biraz da parmağını tıklatıyordu. ikincisi, sonra üçüncüyü abarttı ve dördüncüsü bir tür zihinsel süreçti.

daha derine gitmek

Daha derine git

Sturm: Kovboylar yıldızlarını muhteşem bir şekilde Tom Brady’nin üzerine salıyor

Maher’in üçüncü faulünden sonra, ESPN’nin televizyon yayını açıkça hüsrana uğramış bir Cowboys QB gösterdi. Doktor Prescott Miğferini yanlara çarparak, “Fu–doo için git!”

Prescott, maçtan sonra Maher ile duygusal tepkisi hakkında konuştuğunu söyledi.

Prescott, “‘Money’ Maher’in büyük bir hayranıyım” dedi. “Açıkçası (bana) videom gösterildi, bu sadece duygular, bunun bir parçası. Onunla bireysel olarak görüştüm ve maçtan sonra bırakmasını söyledim, ona ihtiyacımız olacak. Bir hafta önce s gibi oynadım, yani oluyor. Ama birbirinize inandığınızda, bizim neler yapabileceğimize inandığınızda ve kişisel olarak kariyeri boyunca gösterdiği dayanıklılıkla adamın ne yaptığını bildiğinizde, gelecek hafta geri gelip mükemmel olacağına şüphe yok. Kazanmamıza yardım et.

Prescott tek değildi. Maçtan sonra çok sayıda takım arkadaşı ve teknik adam desteklerini paylaştı.

Maher, “Takım arkadaşlarına, soyunma odasına ve teknik kadroya sahip olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. “Beni tamamen yükseltiyor. Her birini ayrı ayrı takdir ediyorum. Benim için üzerime düşeni yapma zamanı.

Fassel, Cowboys’un Pazar günü oynayacağı yerin çok fazla vuruş için elverişli olmadığını kaydetti. Levi’s Stadium çimenliği ve rüzgarı olan açık alan bir faktör olabilir. 49ers vurucu Robbie Gould Bu sezon atılan 31 ekstra puan 30’dur. Maher, Levi’s Stadyumu’nda hiç oynamadı.

Maher bu haftaki sürecini anlattı. “Biraz topa vur, harika bir antrenman haftası geçir ve ben gitmeye hazırım.”

(Fred Maher’in üstteki fotoğrafı: Julio Aguilar/Getty Images)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.