Kyler Murray’in anlaşması zorunlu ‘bağımsız inceleme’ içermesini içeriyor: Rapor

Kyler Murray’in Arizona Cardinals ile yaptığı yeni sözleşmede ilginç bir ekleme var: NFL Network Pazartesi günü bildirdiğine göre, oyun kurucu sezon boyunca oyun haftası başına en az dört saat “bağımsız çalışma” tamamlamalı.

Sözleşmede, “Bağımsız çalışma”, Murray’in bir sonraki oyuna hazırlık olarak kendisine sunulan materyali inceleyeceği anlamına geliyor. Zorunlu grup toplantılarında geçirilen süre bağımsız çalışma süresinden sayılmaz.

Sözleşmede, “Oyuncu, sağlanan materyali iyi niyetle kişisel olarak incelemediği herhangi bir dönemde bağımsız çalışma için herhangi bir kredi almayacak” deniyor. “Şüpheye mahal vermemek için, Oyuncular, (a) Oyuncu, görüntülenen veya oynatılırken veya iPod veya başka bir elektronik cihazda görüntülenen herhangi bir Materyali kişisel olarak okumadığı veya görüntülemediği zaman, bağımsız inceleme için herhangi bir kredi alamaz. veya (b) Oyuncu, bu tür materyaller görüntülendiğinde veya oynatıldığında dikkatini dağıtabilecek başka herhangi bir faaliyette bulunursa (örneğin, televizyon izlemek, video oyunları oynamak veya internette gezinmek).”

Kabul ihlali sözleşmeyi geçersiz kılabilir.

Murray, Ağustos’ta 25 yaşına giriyor. 5 yıllık uzatma kabul edildi 2028 yılına kadar Kardinaller ile takım, 21 Temmuz’da duyurdu. NFL Network’e göre anlaşma 230,5 milyon dolar değerinde ve 160 milyon dolarlık garanti içeriyor.

Onun Sözleşme görüşmeleri Pro Bowl’dan sonra Murray, sosyal medya hesaplarında Kardinallere yapılan referansları sildiğinde, sezon dışında daha fazla halka açık hale geldi. Kısa bir süre sonra, oyun kurucunun menajeri Arizona’nın kazanma taahhüdünü sorgulayan bir bildiri yayınladı. Kardinallerin Murray’in olgunluğu ve liderliği hakkında endişeleri olabileceği haberi sızdırıldı.

2019 NFL Draft’ında 1 numara seçilen Murray, takıma katıldığından beri Arizona için büyük bir etki yarattı. 70 touchdown ve 34 müdahale ile 11.480 yarda, 1.786 acele yarda ve 20 acele TD’ye attı.

İki kez Pro Bowl seçilmiştir ve ilk üç sezonunda 2019’da 87.4, 2020’de 94.3 ve 2021’de 100,6 pasör reytingine sahiptir.

READ  NBA 2022 Serbest Ajans: 2. Gün Özeti

(Fotoğraf: Kirby Lee / USA Today)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.