Massachusetts, Martha’s Vineyard’da ‘Jaws’ Köprüsü’nden atlayan 1 yüzücü ölü bulundu, 1 kişi kayıp

Pazar gecesi Martha’s Vineyard’daki “Jaws” Köprüsü’nden atlayan iki kayıp yüzücüden biri ölü bulundu. Bir diğeri eksik. Yetkililer, Edgartown’da saat 23.00 sıralarında dört kişinin köprüden atladığını, ikisinin kurtarıldığını, ancak ikisinin kayıp olduğunu söyledi. Arama ekipleri, 26 yaşındaki bir erkek olan kayıp yüzücülerden birinin cesedini buldu. 21 yaşındaki başka bir erkeğin aranmasına Pazartesi öğleden sonra ara verildi. Eyalet polisi, ölenlerle kayıpların kardeş olduğunu söyledi. Eyalet polisi, erkeklerin Martha’s Vineyard restoranında mevsimlik işçiler ve bir Oak Bluffs dairesinde kiracılar olduğunu söyledi. Kurtarılan iki kişi tedavi edilmek üzere hastaneye kaldırıldı. Yerel polis ve itfaiye ekipleri, erkekleri saat 15:30’a kadar aradı. Eyalet Polisi Deniz Bölümü, Eyalet Polisi Dalgıçları ve Massachusetts Eyalet Polisi Hava Kanadı Pazartesi sabahı tekrar aramaya katıldı. Eyalet polisi, askerlerin Salı günü çevre polis memurlarıyla birlikte yan taramalı sonar kullanarak kayıp kişiyi aramak için geri döneceklerini söyledi. Resmi olarak Amerikan Lejyonu Köprüsü olarak adlandırılan köprü, hem yerli halk hem de turistler için popüler bir cazibe merkezidir. Köprüden atlamamanız veya atlamamanız konusunda sizi uyaran bir işaret. Edgartown’u Oak Bluffs’a bağlar ve “Jaws” da birkaç sahnede göründükten sonra ünlendi.

Pazar gecesi Martha’s Vineyard’daki “Jaws” Köprüsü’nden atlayan iki kayıp yüzücüden biri ölü bulundu. Bir diğeri eksik.

Yetkililer, Edgartown’daki köprüden saat 23.00 sıralarında dört kişinin atladığını söyledi.

İki kişi kurtarıldı, ancak ikisi kayıp. Arama ekipleri, 26 yaşındaki bir erkek olan kayıp yüzücülerden birinin cesedini buldu. 21 yaşındaki başka bir erkeğin aranmasına Pazartesi öğleden sonra ara verildi.

Eyalet polisi, ölenlerle kayıpların kardeş olduğunu söyledi. Eyalet polisi, erkeklerin Martha’s Vineyard’daki bir restoranda mevsimlik işçiler olduğunu ve bir Oak Bluffs evi kiraladığını söyledi.

READ  Ukrayna, Rusya'nın bir sonraki saldırıya hazırlandığını söyledi

Kurtarılan 2 kişi tedavi edilmek üzere hastaneye kaldırıldı.

Yerel polis ve itfaiyeciler, erkekleri yaklaşık 3:30’a kadar aradılar ve Eyalet Polisi Deniz Birimi, Eyalet Polisi Dalgıçları ve Massachusetts Eyalet Polisi Hava Kanadı Pazartesi sabahı tekrar aramaya katıldı.

Eyalet polisi, askerlerin Salı günü çevre polis memurlarıyla birlikte yan taramalı sonar kullanarak kayıp kişiyi aramak için geri döneceklerini söyledi.

Resmi olarak Amerikan Lejyonu Köprüsü olarak adlandırılan köprü, köprüden atlama veya atlama konusunda bir uyarı olmasına rağmen, hem yerli halk hem de turistler için popüler bir cazibe merkezidir.

Edgartown’u Oak Bluffs’a bağlar ve “Jaws” da birkaç sahnede göründükten sonra ünlendi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.