‘New Amsterdam’ Özeti: Seri Finali – 5. Sezon, 13. Bölüm

Uyarı: Aşağıdakiler Salı günü için büyük spoiler içerir. Yeni Amsterdam. Kendi sorumluluğunuzdadır devam edin!

Yeni AmsterdamSon bölüm sürpriz bir duyuru ile başladı: Max, İsviçre’nin Cenevre kentindeki Dünya Sağlık Örgütü için çalışmak üzere hastaneden ayrıldı. Gösterinin son sahnesinde, New Amsterdam’ın yeni tıp direktörü, çalışanıyla konuşur ve kendisinin Luna olduğunu açıklar, bu, kızı Luna ile daha fazla zaman geçirme planında büyük bir adımdır. Ücretli ve başrolde Molly Griggs (Hizmetçi, savurgan oğul) yakın gelecekte!

Şimdiki zamanda, Max’in yeni bir işe girme kararı aniden Elizabeth Wilder ile olan ilişkisini bitirir. Ama Max, Luna’nın sevdiği her şeyden vazgeçmek anlamına gelse bile, Luna’yı hayatının merkezi yapmaya kararlıydı, dedi Elizabeth’e. New Amsterdam’ın anahtarlarını ona verdiğinde ona güven verir. yapacak Geri gel, hastaneye yetişemeyecek. Ama teknik olarak, o Var Bekar, yani #Sharpwin için umut var mı? (Aşağıda bununla ilgili daha fazla bilgi var.)

Dizinin başka yerlerinde Iggy ve Martin, kutlamak için yalnızca küçük bir ailenin katılacağı bir törenle yeniden evlenirler; Vanessa, NA kalabalığından Lauren’a ulaştı; Ve Floyd sonunda New York’ta kalmak isteyen bir kadını ikna etti.

Aşağıda dizi sorumlusu/sorumlu yapımcı David Schulner ve EB/yönetmen Peter Horton finalin Ay dönüşü ve Max’in belirsiz romantik kararının onun ve Helen için yeniden bir araya gelme kapısını açıp açmadığını açıklıyor. Artı, dizi finali için aşağı kaydırın!

READ  Mayıs Tüketici Fiyat Raporu: Direkt Duyurular

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.