Phillies, Astros’a karşı 3. Maçı, Houston’da başlayan Lance McCullers Jr. karşısında kazandı.

Philadelphia filiz Dünya Serisinin 3. Oyununda sallanarak dışarı çıktılar ve ulaşılamayacak kadar durmadılar. Houston’dan beş ev kaçışını ezdiler Astrolar Başlangıç ​​atıcısı Lance McCullers Jr. açılış vuruşuyla başladı Bryce LimanıPhiladelphia kalabalığının önünde 2-1 seri öne geçmek için.

Yedi koşunun tümü, Phillies’i 7-0’lık bir zafere götürmek için homers’a geldi. arpçı, Alec BaumBrandon Marsh, Kyle Schwarber Ve Rhys Hoskins Her biri bir kez derine gitti.

Phillies marş Korucu SuarezPazartesi günkü bir yağmur ertelemesi, onu Oyun 3 için resme geri getirdi ve beş golsüz kare attı. Menajer Rob Thompson boğa kulübesine döndüğünde, büyük bir yastığın lüksüne sahipti.

Astros kaptanı Dusty Baker, iyi stoklanmış, iyi dinlenmiş boğasına dönmeden kaşlarını kaldırdı. McCullers’ın sakatlığı MLB sezon sonu rekoru beş ev koşusuna izin verdi — nasıl atış yaptığını yansıtan bir istatistik, evet, ama aynı zamanda Phillies’in kadrosunu açıkça kandırmadığı zamanlarda ne kadar süre dışarıda kaldığını da. Üçüncü kez kadroyla karşılaşmadan önce çekilseydi – normal sezonda bile – sadece üç homer’a izin verirdi.

Bryce Harper, Lance McCullers Jr.’a karşı önde gidiyor.

Philly havai fişekleri neredeyse anında başladı. Kyle Schwarber’a bir yürüyüşten sonra, Harbour, Citizens Bank Park’ta şimdiye kadar görülen ilk World Series sahasını dövdü.

İkinci devrede Phillies, Astros’u 4-0’a düşürmek için iki homer daha içti. Son patlama McCullers’ı yedi kişiyle birlikte atlarken bıraktı. 2004’ten beri bir World Series başlatıcısı tarafından izin verilen çoğu koşu.

Ancak McCullers, Astros’un cansız performansıyla sadece bir homer ile kaybı önleyebilirdi. Phillies’in ikinci kademesine karşı ekstra bir taban vuruşu bile beceremediler.

McCullers sahasını eğdi mi?

Hızlı atışlar, McCullers’ın sahayı devirdiğine dair şüpheler uyandırmadıysa, Harper’ın yarasa öncesi fısıltı patlaması – hemen eve dönen – bununla ilgilendi.

READ  Musk'ın SpaceX ve T-Mobile, Cep Telefonlarını Uydulara Bağlama ve Hücre Kapsamını Artırma Planı

İnternet Dedektifleri Ve yayıncı John Smoltz kısa süre sonra Phillies’i olacaklar hakkında bilgilendirecek şekilde Astros başlatıcısını destekledi.

Özellikle, McCullers hızlı topunu özellikle solaklara atmayı reddetti, bu yüzden her zamanki değişen kırma toplarına oturmak için biraz zamanları vardı. 78 sahada sadece 14 platin (birincil hızlı topu) attı.

Uzun topların ilk patlamasından sonra biraz yerleşti ve bir noktada art arda sekiz tane emekli oldu.

Ancak Baker, üçüncü kez düzenin zirvesinde onunla yüzleşmesine izin vererek ona hiçbir iyilik yapmadı. Sonunda kancayı almadan önce Homer’ların Schwarber ve Hoskins’e şüpheli tarih yazmalarına izin verdi.

Phillies’in artık net bir hedefi var: Houston’a geri dönmeden seriyi bitirmeye çalışmak. Bunu yapmak için önce Çarşamba gecesi 4. Maçı kazanmaları gerekiyor. Go-Ace harun nola, zorlu bir Oyun 1 gezisinden çıkan Phillies, topu aldı. Astros başlangıç Christian XavierTüm sezon boyunca en iyi üçüncü marş oyuncularıydı ve beyzboldaki en iyi vuruşlu atıcılardan biriydi.

Buraya nasıl geldik? World Series hakkında bilmeniz gereken her şeyi öğrenin:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.