Phillies, Bryce Harper’ın dramatik homer’ı NLCS’nin 5. Oyununda Padres’i yenerken World Series rıhtımını perçinliyor

Eğer Philadelphia Phillies İmza, onun hayal etmesine izin verdi Bryce Limanı Dünya Serisine dönüşü işaretler. Pazar günü, Harper yağmurla ıslanmış bir NLCS Game 5’in sekizinci devresinde iki turluk bir sayı vuruşu yaptığında rüya gerçek oldu. San Diego Padres4-3 ve Fall Classic’e bir gezi.

13 yıl ve 2019’dan önce 330 milyon dolara imzalanan Harper’ın Haziran’a kadar Philadelphia’daki görev süresi, bireysel mükemmellik ve toplu sıradanlığın sinir bozucu bir karışımıydı. Takım, teknik direktör Joe Girardi’yi görevden aldıktan ve yerine yedek teknik direktör Rob Thompson’ı getirdikten sonra ayrıldı. NL Doğu’daki en iyi üçüncü takım olmalarına rağmen, yaz boyunca bir playoff tablosuna sahip oldular ve Eylül ayında genişletilmiş sezon sonrası altıncı ve finali bitirdiler.

şimdi, Bazen dağınık beyzboldan oluşan kendi benzersiz markasını oynamakNL flama ve 2009’dan beri ilk World Series yataklarını kazandılar.

[Get your Phillies NL champions gear here]

Oyun 5 boyunca ıslak koşullardan etkilendi. Lokavttan sonra playoff programı zaten kısaltılmışken, MLB oyunu Philadelphia’da yağmurda oynamayı seçti. NLCS ve ALCS programı – 2. Oyundan sonra – normal iki gün yerine sadece bir günden oluşuyordu.

Yedinci turun başında, Padres bir Phillies kurtarıcısı tarafından bir dizi vahşi sahada ileriye dönük koşuyu gündeme getirdiğinde, bir sağanak takımların kaderini değiştirdi. Serantani Dominguez.

Ancak Harper, sonraki vuruşta yanıt verdi ve çok önemli homer’ını San Diego kurulum adamı Robert Suarez’den vurdu. Bunu, Harbour’ın Phillies’in geri dönüşüne RBI duble ile dokunduğu 4. Oyun izledi.

Phillies, son tarih alımlarını takas etmeye yöneldi David Robertson dokuzuncu, ama sonunda Oyun 3 başlatıcısını getirdi Korucu Suarez iki Padres ulaştıktan sonra son iki çıkışı almak için.

İki kez NL MVP’si olan Harper, Ekim efsanesini yazıyor. Güçlü takımlara rağmen, zamanı uyruklular Üretilen sıfır playoff serisi kazanır. Şimdi üç tane var. Sezon sonrası şu ana kadar .400’ün üzerinde vuruş yapan Harper, Sports Illustrated’ın 16 yaşında “seçici” olarak adlandırmasından bu yana mikroskop altında olan kariyerinin ilk Dünya Serisi görünümünde ısınıyor.

READ  SMUD ve PG&E dönen kesinti bilgileri

Ryan Howard, Jimmy Rollins ve Chase Utley tarafından yönetilen bir dönemin sonunda ve ardından uzun ve dolambaçlı bir yeniden yapılanmanın sonunda hayal kırıklığına uğrayan Philadelphia hayranları için bu.

Oyun 1’den bir rövanşta, Zack Wheeler Ve Yu Derviş başlangıçta eylemi büyük ölçüde kısıtladı. Her biri yedinci vuruşta atış yaptı, her biri iki koşuya izin verdi, ancak ikisi de bir karar alamadı.

Bir Padres galibiyeti, serinin Oyun 6 ve Oyun 7 için San Diego’ya geri döndüğü anlamına gelir. Bunun yerine, Philadelphia Pazar gecesini kutluyor ve bir hesaplaşmaya hazırlanıyor. Astrolar Veya yankiler. ALCS’de 3-0 öne geçen Houston, Pazar gecesi Bronx’ta o yarışmayı bile yapabilir..

Ekim ayının önemli hikayelerini yakalamak ister misiniz? Seni koruduk.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.