Samsung’un korkutucu 55 inçlik Odyssey Arc monitörü Ağustos’ta satışa çıkıyor

Samsung, 55 inçlik kavisli Odyssey Arc monitörünü Ağustos ayında piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Kore Satış İstasyonundan Rapor ETHaberler (Aracılığıyla SamMobile) Duyurulmuş monitör Ocak ayında CES’te, Satışa çıkmadan önce yapılması gereken bazı sertifika programlarından geçtiği söyleniyor.

Bu monitörle ilgili ayrıntılar hala sınırlıdır. Şirket, 16:9 4K panele sahip olacağını ve bu pozisyonun pivot, tilt ve rotasyonu destekleyeceğini iddia ediyor. Ayrıca 2022’nin ikinci yarısında (Ağustos penceresinin kareye düştüğü) piyasaya sürüleceği açıklandı. Ama gerçek olsun, vaat eden bir monitörle ortaya çıktığınızda Kule fiziksel olarak üzerinizde Kullandığınız zaman fiyat veya yenileme oranını açıklamasanız bile insanlar dikkat edecektir.

Samsung Dial, “aydınlatma ve arayüzden” sorumlu olduğunu iddia ediyor. Çünkü arkadaki düğmelere ulaşmak çok zor olabiliyor.
Resim: Samsung

çoğumuz buradayız Sınırda Bu monitör çok heyecan verici – sıra CES 2022 ödüllerini sunmaya geldiğinde, En iyi şovu verdi. Ancak birçok CES duyurusunda olduğu gibi, aylar geçtikçe, cihaz ve teknoloji selinden hiçbir şey hatırlamak zor olabilir; Samsung yaptı Aslında Etrafınıza yayılabilen çok kıvrımlı, çok büyük bir monitör duyurun yoksa bu sadece bir rüya mı? Aslında yakında çıkacağına dair söylentiler, aslında duyurulduğunu kanıtlıyor ve sabırsızlıkla beklediğimizi hatırlatıyor.

Rapora güvenilirlik katan şeylerden biri, Samsung’un bu yıl CES çevresinde duyurulan diğer monitörleri başarıyla piyasaya sürmesi. Sağlam, düşük hırslı (ama çok güzel) M8 monitör Mağaza raflarını vurmaya başladı bileKüçük (okuma: makul boyutta) kavisli bir oyun monitörüne sahiptir, Odyssey Neo G8. Bu, Arc’ın sıradaki olduğunun kanıtı olmasa da, Samsung’un bu yıl CES monitörlerini gönderme rekoruna sahip olduğunu görmek güzel.

READ  Kiev, Siverodonetsk kazanımlarını korumaya çalışırken sokak kavgaları tırmanıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.