Sean Murphy Trade: Üç takımlı anlaşmada A’lardan toprak avcısına cesaret eder; William Contreras bira üreticileri tarafından kullanılabilir

bu Atlanta Cesurları Edinilmiş yakalayıcı Sean Murphy Oakland Atletizm All-Star, Pazartesi günü William Contreras’ı üçlü takasın bir parçası olarak gönderdi. Milwaukee Biracılar. Toplamda dokuz oyuncu el değiştirdi ve beşi Oakland’a gitti.

İşte reklamın tamamı, ESPN’den Jeff Basson bildirdi:

  • Cesurlar: C Sean Murphy
  • Bira üreticileri: C William Contreras, RHP Joel Byamps, LHP Justin Yeager
  • A’lar: OF Esteury Ruiz, LHP Kyle Mueller, RHP Freddy Tarnock, C Manny Pina, RHP Royber Salinas

28 yaşındaki Murphy, ortalamanın üzerinde bir sopa ve iyi bir eldiven sayesinde beyzbolda en iyi geri tepmeler arasında yer alıyor. 2020’den bu yana, .235/.326/.422 kesme çizgisi (113 OPS+) toplarken, ortalama 14 home run yapıyor ve mükemmel savunma sunuyor. Statcast’in verilerine göre Murphy, akıllı bir şekilde geçen sezon çerçeve koşularının yüzde 86’sında yer aldı. Geçen sezon maksimum çıkış hızı için 94. yüzdelik dilimde yeni bir kariyeri nasıl zirveye çıkardığına bakıldığında, burada kilidini açacak ek bir hücum avantajı olup olmadığı merak ediliyor.

Murphy gelişmeye devam etse de etmese de, 2025 sezonunun sonuna kadar serbest oyuncu için uygun olmayacak, bu da onu kiralık veya kısa vadeli bir formdan daha fazlası yapıyor. Tahkim uygunluğunun ilk yılında gelecek sezon yaklaşık 3,5 milyon dolar kazanması bekleniyor. MLB Ticaret Söylentilerine Göre.

Elbette Murphy’nin müsait olması sürpriz değil. Atletizm, mal sahibinin uyguladığı lokavtın Mart ayında kaldırılmasından bu yana gözyaşı döktü. O sırada Matt Olsen (Braves), Matt Chapman, Chris Bassitt, Frankie Montas ve Sean Manaea’yı takas ettiler. Atletizm, yukarıda belirtilen Olson takasının bir parçası olarak Shea Langeliers’ı satın aldıktan sonra Murphy’nin ayrılışı daha da kesin görünüyordu. Başlangıç ​​​​dizilişine kayması gerekir.

Murphy şu anda piyasadan kaldırıldı ve serbest oyuncu Christian Vazquez daha sonra müsait olacak Willson Contreras (evet, William’ın erkek kardeşi) Cardinals’a gitti beş yıllık sözleşmeyle.

READ  Kiev, Siverodonetsk kazanımlarını korumaya çalışırken sokak kavgaları tırmanıyor

Başka bir takası engellersek, şu anki düzenli Travis d’Arnaud, DH’de zamanı görürken Murphy’nin arkasında yedek bir role geçebilir. Tabii ki, d’Arnaud’u içeren sonraki bir anlaşma, Atlanta için olası bir yol olabilir.

Öte yandan, yakında 25 yaşına girecek olan Contreras, 2022 sezonunda 97 maçta 20 home run ile .278/.354/.506’yı kesti. 2027 sezonundan sonra serbest oyuncu olarak planlanmayan Contreras, üç MLB sezonunda 120 OPS+ değerine sahip. Milwaukee’nin çaresizce ihtiyaç duyduğu sıranın ortasında bir sopa sağlıyor. Bu arada Payamps ve Yeager, Brewer’lara daha fazla rahatlama derinliği sağlayacak.

A’nın bakış açısından en iyi parçalar Ruiz ve Mueller. İlki küçüklerde başarılı oldu ama topa sert vurmayan hızlı bir bowling oyuncusuydu. Mueller’in kendi adına büyük işleri var, ancak kariyerinde dokuza beşin biraz üzerinde oynayarak bundan yararlanmakta zorlandı. (Kredisine göre, geçen sezon dokuzda 2,7’ye düştü.) 35 yaşındaki Pina’nın OPS + 90’ı ve dokuz yıllık ana dal kariyerinde oynadığı 62 maçta ortalama 16 home run’u var. Darnock, A’lar ona başlaması için bir şans verse de, zor atan bir kurtarıcı olabilir. Salinas, büyük olasılıkla aynı zamanda boğa güreşi yapacak olan genç bir takım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.