Tamar Hamlin güncellemesi: Buffalo Bills yıldızı ‘uyandı’, ‘önemli gelişme’ sonrasında Bills-Bengals oyununu ‘kim kazandı’ diye sordu

Fatura güvenliği Tamar Hamlin korkunç bir darbenin ardından sahadaydı.

NFL oyuncusu Damar Hamlin, son 24 saat içinde “önemli bir gelişme gösterdi” ve Buffalo Bills yıldızı, sahada geçirdiği kalp krizinden iyileşirken “nörolojik olarak sağlam” görünüyor.

Cincinnati Üniversitesi Tıp Merkezi’ndeki doktorlar, 24 yaşındaki çocuğun hastanede “kritik bir şekilde hasta” olduğunu, ancak Çarşamba akşamı uyandığını ve yazılı olarak iletişim kurabildiğini ve Bills’in Cincinnati Bengals’e karşı oynadığı maçı kimin kazandığını sorabildiğini söylediler.

Perşembe günü düzenlediği basın toplantısında Dr. Tim Britts şunları söyledi: “Dün gece dışarı çıkıp emirleri yerine getirip maçı kimin kazandığını sorabildi. Tamar’a maçı kimin kazandığını sorduk ve ‘Evet, sen kazandın. Sen kazandın’ dedik. hayat oyunu.”

Daha önce Hamlin’in temsilcisi Ronald Butler, Associated Press’e Hamlin’in uyanık olduğunu ve hastane yatağında aile üyelerinin ellerini tutabildiğini söyledi.

Buffalo Bills açıklamasında şu ifadelere yer verildi: “Cincinnati Üniversitesi Tıp Merkezi’nde Tamar Hamlin’e bakan doktorlara göre, Tamar son 24 saat içinde önemli bir gelişme gösterdi. Hâlâ kritik derecede hasta olmasına rağmen, nörolojik olarak sağlam görünüyor. Ciğerleri iyileşmeye devam ediyor ve istikrarlı bir şekilde ilerliyor. Gördüğümüz sevgi ve destek için minnettarız.

1673001806

Tom Brady, Robert Kraft ve Jim Irsay, Tamar Hamlin’in Bağış Toplama Etkinliği 7 Milyon Doları Geçerken Büyük Bağışlar Yapıyor

Tampa Bay Buccaneers oyun kurucusu, şu anda 7 milyon doları aşan toplam 10.000 $ katkıda bulundu ve Hamlin topluluğu için bir oyuncak sürüşünü desteklemeyi amaçlıyor.

Brady’ye ayrıca birkaç NFL franchise’ı da katıldı ve Jim Irsay ve Indianapolis Colts 25.003 $’lık en büyük bağışı yaptı.

Birçoğu, Hamlin’in forma numarasını tanımak için toplamına 3 dolar ekledi. Bufalo Faturaları.

Lawrence Astler6 Ocak 2023 10:43

1672997280

ICYMI: ‘Hayat oyununu kazandınız’: Tomar Hamlin doktorlara kalp durmasının ardından Bills oyununun sonucunu soruyor

Doktorlar, Pazartesi gecesi oynanan maçta kalp krizi geçirdikten sonra Bay Hamlin’in nörolojik işlevinin sağlam olduğunu söyledi.

Graeme Massey6 Ocak 2023 09:28

1672996519

NFL, Buffalo Bills ve Cincinnati Bengals maçını yeniden başlatmayacak

Bills-Bengals maçının AFC için büyük playoff sonuçları oldu. Buffalo (12-3), Pazartesi gecesine AFC’nin 1 numaralı sırasını korumak için bir galibiyete ihtiyaç duyarak girdi.

Yarışma komitesi tarafından onaylanan senaryolar, AFC Şampiyonası Oyunu için potansiyel bir tarafsız alanı içerir. Lig, iç ve dış sahalar dahil olmak üzere birden fazla saha düşünüyor.

Kulüplerin cuma günü oylamaya sunduğu karar şöyle:

AFC Şampiyonluk Maçı tarafsız bir sahada oynanacak ve eğer katılan takımlar eşit olmayan sayıda oyun oynadıysa, her ikisi de 1. sırada yer alır. 1 numaralı seri başı ve tüm AFC kulüpleri normal sezonda 17 maç oynamış olsaydı maça ev sahipliği yapabilirdi.

Bu senaryolar, Buffalo veya Cincinnati’nin bir yol takımı olarak oyuna katılmasını içerir. Buffalo ve Kansas City bu hafta sonu kazanır veya berabere kalırsa, Bills-Chiefs AFC şampiyonluk maçı tarafsız sahada olacak.

Buffalo ve Kansas City kaybeder ve Baltimore kazanır ya da berabere kalırsa, Bills-Chiefs AFC şampiyonluk maçı tarafsız sahada olacak.

Buffalo ve Kansas City’nin ikisi de kaybeder ve Cincinnati kazanırsa, Bills veya Bengals, AFC şampiyonluk maçında Kansas City’ye karşı tarafsız bir sahada olacak.

Ayrıca, Baltimore 18. Haftada Cincinnati’yi yenerse, Kuzgunlar tümendeki bir düşman olan Bengals’e karşı iki galibiyet elde edecek, ancak Cincinnati’nin 16 maçlık programda Baltimore’dan daha yüksek bir galibiyet yüzdesine sahip olduğu için playoff rıhtımı olmayacak. 17 maçlık program için.

Yani Baltimore, Cincinnati’yi yenerse ve bu iki kulüp birbirlerine karşı bir joker kart oyunu oynayacaksa, o maçın oynanacağı yer yazı-tura ile belirlenecek.

Ancak, Bengals bu hafta sonu kazanırsa veya Baltimore ve Cincinnati joker turda birbirleriyle oynamayacaksa, oyun yerleri normal program prosedürlerine göre belirlenecek.

Ben Burroughs6 Ocak 2023 09:15

1672995110

NFL, Buffalo Bills ve Cincinnati Bengals maçını yeniden başlatmayacak

NFL, Damar Hamlin’in kalp krizi geçirip sahada yere yığılmasının ardından Pazartesi gecesi ara verilen Buffalo Bills-Cincinnati Bengals maçına devam etmeyecek.

24 yaşındaki Bills oyuncusu ağır yaralanınca oyun durduruldu ve tedavi gördüğü hastaneye kaldırılmadan önce hayata döndürülmesi gerekti.

Komiser Roger Goodell, Hamlin’in doktorlarının Hamlin’in uyanık olduğunu ve kendileriyle iletişim kurduğunu söylediği gün gelen iptali açıklayan bir açıklamada, “Bu çok zor bir hafta oldu,” dedi.

“Tıbbi personelin harika çalışmaları için inanılmaz derecede minnettarız ve her birini ayrı ayrı takdir ediyoruz.”

Ben Burroughs6 Ocak 2023 08:51

1672991676

ICYMI: Hamlin ailesi, NFL yıldızının ‘nörolojik olarak sağlam’ kalmasına odaklandı

NFL Network muhabiri Cameron Wolff, Hamlin’in ailesinin sözcüsüne ulaştı ve doktorların NFL yıldızının “nörolojik olarak sağlam” olduğu haberinden memnun olduklarını söyledi.

Bir Wolff aile sözcüsü, “‘Nörolojik olarak sağlam’a odaklanmak istiyorum” dedi. “Herkes çok mutlu ve bu sabah doktorlardan onun nörolojik olarak sağlam olduğu haberini aldılar.”

Wolf’un açıklamasının tamamına aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Graeme Massey6 Ocak 2023 07:54

1672988594

ICYMI: Tamar Hamlin’in çöküşünden sonra NFL’nin acil eylem planı ‘tamamen uygulandı’

Damar Hamlin’in çöküşü, NFL çevrelerinde, NFL içerden Ian Rapoport’un “duygusal” olarak tanımladığı bir konferans görüşmesine yol açtı.

Çağrının doğası, her takımın Hamlin’inki gibi durumlar için “acil durum eylem planı” da dahil olmak üzere “hazırlığını” içeriyordu, halka açık olmayan veya Bills ile Bengals arasındaki maça kadar görülmeyen bir şey.

Eski NFL korner oyuncusu ve şu anki NFL futbol operasyonlarından sorumlu başkan yardımcısı Troy Vincent, şu çağrıdan gözle görülür bir şekilde etkilenmişti: “Acil eylem planı tamamen uygulandı ve kardeşimiz Tamar bir gün daha yaşadı.”

Graeme Massey6 Ocak 2023 07:03

1672984934

ICYMI: Buffalo Bills, Tamar Hamlin’in olağanüstü kalp durması iyileşmesinden sonra ‘uyanık’ ve ‘nörolojik olarak sağlam’ olduğunu açıkladı

Tamar Hamlin Son 24 saat içinde “önemli bir gelişme gösterdi” ve “nörolojik olarak sağlam” görünüyor. Bufalo Faturaları ilgilenen doktorlardan alıntı yapmak NFL Cincinnati Üniversitesi Tıp Merkezi’nde yıldız.

Hamlin’in takım arkadaşı Khair Elam’dan bir başka güncelleme, 24 yaşındaki savunmacının hastanede “uyanık” olduğunu söyledi.

Elam Twitter’da “Oğlumuz harika, uyanık ve gelişme belirtileri gösteriyor” dedi. “Tanrıya şükürler olsun. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin. Sevgiler 3!”

Pazartesi gecesi Cincinnati Bengals karşısında alınan galibiyetin ardından kalp krizi geçiren Hamlin’in durumu kritik ve sahada suni teneffüs yapılması gerekiyor.

Açıklamada, “Ciğerleri iyileşmeye devam ediyor ve istikrarlı bir şekilde ilerliyor. Gördüğümüz sevgi ve destek için minnettarız.

Graeme Massey6 Ocak 2023 06:02

1672981454

Graeme Massey6 Ocak 2023 05:04

1672977974

Andy Corral: Tamar Hamlin olayı hepimiz için iç karartıcı bir hatırlatma

Cincinnati’deki Pacor Stadyumu’nun üzerindeki rüzgar ürkütücüydü. Her iki tarafın oyuncuları, taraftarları ve koçları az önce tanık oldukları şey karşısında tamamen ve tamamen şaşkına dönmüştü. Yine de bir şekilde, NFL’nin ilgili taraflara oyunun beş dakika içinde devam edeceğini bildirdiği söylendi.

Kısa bir süre sonra oyun, bir sonraki duyuruya kadar “geçici olarak askıya alındı” olarak açıklandı. Bu arada, çevrimiçi olarak Hamlin’in hayatta olduğu ancak nefes almadığına dair bir güncelleme yayıldı.

Karışıklık, yıkım, panik – bu duygular Açıkça oyunculara ve teknik direktörlere saldırdı, tarlada bir ileri bir geri yürüyor, sohbet ediyor ve gördüklerine karşılık dua ediyorlardı. Resmi yayınlarda sakatlıkla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı.

Topluluk olarak, 24 yaşındaki çocuğun yere yığıldığını görünce şok olduk ve sohbet tamamen kendiliğinden internette döndü. Şüphe uyandırmaktan aşıyla ilgili koşulları hatırlamaya kadar Geçmiş yıllarda profesyonel sporlarda benzer kalp durması olaylarıPazartesi gecesi yaşanan olayda neredeyse tüm izleyiciler bir konuda hemfikirdi – dizi devam etmemeli.

Andy Corral, Pazartesi gecesi yaşanan olayın bize nasıl hissettirdiğini anlatıyor:

Graeme Massey6 Ocak 2023 04:06

1672974434

Andrew Buncombe: Hepimiz bu acımasız – ama heyecan verici – oyunu izliyoruz, Tamar Hamlin’in başına gelenler bunlar.

Buffalo Bills’den Tamar Hamlin, 24 yutturmaca ile başa çıkmak, yakında ayaklarını bulur. İyi görünüyor. Ancak iki adım sonra yere yığıldı ve hareket edemeden sahaya düştü.

Hem Bills hem de Cincinnati Bengals oyuncuları otururken veya dua ederken, sahaya koşan sağlık personelinin, ambulansla götürülüp hastaneye götürülmeden önce oyuncunun kalbini yeniden çalıştırmak zorunda kaldığını biliyoruz.

Gencin sakinleştirildiği ve “ileri test ve tedavi” gördüğü Cincinnati Üniversitesi Tıp Merkezi’nde kritik durumda olduğu söylendi.

Bengals oyun kurucusu Dee Higgins, Hamlin’e hızlı bir iyileşme dileyen hayranlardan ve oyunculardan bir dizi duygusal destek mesajı aldı. “Abi, çekmen için dua ediyorum. Aşk, ”diye yazdı Twitter’da.

Ama öyle mi? Bu olacak mı? Bu maçtan sonra yapılacak tek ruh araştırmasının, ancak kazadan sonra, iki antrenörün müdahalesinden sonra durdurulduğu bildirildi.

Andrew Buncombe, Tamar Hamlin olayını ele alıyor:

Graeme Massey6 Ocak 2023 03:07

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.