Temmuz 2022 için Boğa Burcu

Boğa için Temmuz Burcunuz

Sevgili Boğa, kendine geliyorsun. Çok çalıştınız ve elinizden gelenin en iyisini yaptınız, ancak tutulmalar sizi çekmeye ve dürtmeye devam ediyor ve yeni koşullara uyum sağlamanızı istiyor.

Boğa burcu olarak istikrarı kutlamakta zorlanıyorsunuz, bu nedenle değişim hakkında düşünmek genellikle dikkatli düşünmeyi ve planlamayı gerektirir. Geçen yıl 19 Kasım’da 27 derece Boğa burcunda tutulması, 18 Mayıs’ın beş günü içinde doğduysanız sizi etkiledi. Bu yıl 30 Nisan ve 15 Mayıs’ta iki tutulma daha meydana geldi. O tarihler. Temmuz ayına girdiğinize göre, şimdiye kadar yaptığınız tüm değişiklikleri geride bırakabileceğiniz ve üzerinde düşünebileceğiniz mutlu ve huzurlu bir ay geçirdiniz.

Bu yıl sizi etkileyecek iki tutulma (25 Ekim ve 8 Kasım) ve gelecek yıl sona ermeden önce (5 Mayıs ve 28 Ekim) iki tane daha tutulmayla, gelecekteki değişiklikler için kendinizi hazırlayabilirsiniz. Gelgitler gibi tutulmalar da sizi ihtiyaçlarınızı, arzularınızı ve yeni evrimleştiğiniz yaşam tarzını daha doğru bir şekilde yansıtan daha iyi bir yere götürür.

28 Haziran Yeni Ayını 7 derecede Yengeç burcunda seviyorum – bu çok tatlı ve sizin için faydalı. Bu Yeni Ay, Temmuz ayında başladığınızda etkili olacak ve haftalarca günlük endişelerinizi unutmanız ve birkaç günlüğüne ziyaret etmek için doğal bir yer bulmanız için size ilham verecek. Bunu bir aile meselesi haline getirin – çocuklarınızı ve ebeveynlerinizi davet edin. Sakin bir dereye veya beyaz kumlu bir plaja (veya Güney Yarımküre’deyseniz, donmuş bir gölün yanında rahat bir buz sığınağına) gitmeyi düşünün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.