Twitter, Finansı Keşfedin ve daha fazlası

twitter (TWTR): Beyaz Saray, Biden yönetiminin Elon Musk’ın çabalarını ulusal güvenlik incelemesine tabi tutmayı düşündüğüne dair raporların “doğru olmadığını” söyledi. Twitter hisseleri, haberlerde uzun süren işlemlerde yükseldi. Musk’ın anlaşmayı kapatmak veya yargılanmak için Cuma günü saat 17.00’ye kadar süresi var.

Finansal Hizmetleri Bul (DFS): Hisse senetleri, kredi kartı düzenleyicisinin kazançları kaçırmasının ardından mesai sonrası işlemlerde düştü. Wall Street’in hisse başına 3,77 dolar tahminine karşı hisse başına 3,54 dolar kazanç bulun. Kredi zararları karşılığı, bir yıl önce 185 milyon dolardan 773 milyon dolara yükseldi. Çeyrekteki ödeme hizmetleri hacmi, yıllık %10 artışla 84,1 milyar dolar oldu.

Qualtrics Uluslararası (XM): Yazılım şirketi, beklenenden daha iyi çeyrek sonuçları yayınladı ve tüm yıl tahminini yükselterek, genişletilmiş ticarette hisselerini %11 artırdı. Üçüncü çeyrek için toplam gelir, bir yıl öncesine göre %39 artarak 377.5 milyon dolar oldu. Qualtrics CEO’su Jim Serafin kazanç açıklamasında, “Sonuçlarımız, iş modelimizin sürdürülebilirliğini ve Qualtrics’in müşterilerimiz için oynadığı kritik rolün yanı sıra ekibimizin bu ana getirdiği disiplini gösteriyor.”

Kadans tasarımı (CDNS): Elektronik sistem tasarımında lider olan şirket, Wall Street tahminlerini aşan üçüncü çeyrek karı ve geliri bildirdi. Hisse başına düzeltilmiş kazanç, 902,6 milyon dolarlık gelir üzerinden 1,06 dolardı. CEO ve Başkan Anirudh Devgan yaptığı açıklamada, “Nesil endüstri trendleri, yarı iletken ve bilgisayar şirketlerinin sürekli yatırımlarını yönlendiriyor ve geniş, çeşitli portföyümüz, müşterilerimizin yeni nesil inovasyonlarını hızlandırmalarına yardımcı olmak için bizi çok iyi konumlandırıyor.” Dedi.

Yahoo Finance sitesinden en son trend hisse senetleri için buraya tıklayın

En son borsa haberlerini ve hisse senedi hareket olaylarını içeren derinlemesine analiz için buraya tıklayın

READ  NWS, Cumartesi günü Chicago bölgesinde 2. kasırganın dokunduğunu doğruladı - NBC Chicago

Yahoo Finance’den en son finans ve iş haberlerini okuyun

Yahoo Finance uygulamasını indirin Elma Veya Android

Yahoo Finance’i takip edin heyecan, Facebook, Instagram, Flipboard, LinkedInVe Ağ ışığı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.